Velkoobchod

Naše nabídka zahrnuje nejen úplný sortiment z oblasti topení – plyn – voda – inženýrské sítě – sanita, ale také služby s tím spojené, tedy zpracování aktuálních informací o nabídce zboží, ceníky v tištěné i elektronické podobě, poradenství v oboru, školení o novinkách v oboru, rozvoz zboží dle požadavků atd.

Společnost má šest nadstandardně zaskladněných distribučních center (Brno-Modřice, Praha-Jinočany, Olomouc a Jihlava v ČR a Bratislav a Žilina na Slovensku) a disponuje rozsáhlým logistickým aparátem: 125 000 m2 kryté skladové plochy, 55 000 m2 venkovní skladové plochy, v ČR a SR 108 nákladních a dodávkových vozidel, v ČR a SR 240 osobních vozidel a pick-up, v ČR a SR 168 motorových vozíků, skladová a manipulační technika.

Technické poradenství

Naše oddělení technické podpory prodeje je tvořeno odbornými pracovníky, kteří jsou soustavně vzděláni a proškolování na řešení moderních systémů vytápění, řízeného větrání včetně komplexní regulace a optimalizace systémů TZB. Toto specializované oddělení vám pomůže v návrhu a správné volbě velmi složitých systémů ve vašem domě či bytě. Každý případ posuzujeme individuálně a dle požadavků a potřeb zákazníka navrhneme vhodný systém řešení tak, aby splňoval očekávané představy. Součástí naší služby je i komunikace s odbornými montážními firmami, kterým připravujeme a konzultujeme podklady návrhu zapojení a schémat pro zvolené řešení. Do návrhu řešení se vždy snažíme zahrnout využití alternativní energie jako je využití sluneční energie a energie vnějšího prostředí. V rámci našeho programu nabízíme i možnost přípravy podkladů na podávání žádostí o státní dotace podporované státním fondem životního prostředí jako jsou dotační tituly (aktuálně zelená úsporám, kotlíková dotace atd.).

Optimalizací topných, větracích a regulačních systémů dosáhneme výrazných úspor. Při posuzování jednotlivých staveb (rodinný dům, bytový dům, byt či rekreační objekt) vám poradíme i s vhodnou volbou výrobců pro konkrétní případ návrhu řešení jak u zdrojů tepla (tepelná čerpadla, automatické kotle na tuhá paliva, kondenzační plynové kotle, solární ohřev TUV s možnou podporou vytápění, řízené větrání, rekuperace, ...) tak u celkových topných systémů (podlahové vytápění, stěnové vytápění, radiátorové vytápění, použití konvektorů).

 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Profil firmy PDF 7.33 MB
Company profile PDF ?