LAUFEN PRO nádržka 375x160mm keramická, armatura Geberit TWICO II Dual Flush, bílá

Výrobce Laufen
Kód zboží 250015551506750022
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 4 832 Kč

Akční cena: 3 624 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 28. 2. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

LAUFEN PRO nádržka 375x160mm keramická, armatura Geberit TWICO II Dual Flush, bílá

TECHNICKÉ ROZMĚRY:
Šířka: 375 mm
Hloubka: 160 mm
Výška: 395 mm

Barva: bílá

- s vnitřní armaturou Geberit TWICO II Dual Flush
- splachování 6/3 l
- přívod vody boční (vlevo nebo vpravo) a zadní (uprostřed)

Série Laufen Pro dokazuje, že minimalistické formy, vysoká kvalita a optimální funkčnost nemusejí nutně znamenat vysokou cenu – pokud jsou vyrobeny chytře. Laufen Pro se dělí na dvě produktové řady – A a B. Varianta A je v rámci kolekce Laufen Pro designovou řadou splňující architektonické ambice, zatímco varianta B je vnímána jako základní. Jednotlivé produkty lze volně kombinovat a vytvářet řešení pro všechny účely a situace. V nabídce je totiž celkem 34 umyvadel, 18 klozetů, bidetů a van s odpovídajícím designem, nemluvě o exkluzivní nábytkové řadě.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.