DŘEVOJAS MAX GA 60 zrcadlová skříňka 60x13,9x82cm, s LED osvětlením, bílá lesk

Výrobce Dřevojas
Kód zboží 272080717700020115
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 7 590 Kč

Akční cena: 6 072 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 31. 10. 2017

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

DŘEVOJAS MAX GA 60 zrcadlová skříňka 60x13,9x82cm, s LED osvětlením, bílá lesk

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka skříňky: 60 cm
Šířka kompletu: 60 cm
Hloubka skříňky: 13,9 cm
Výška skříňky: 82 cm
Výkon LED osvětlení: 12 W

Materiál: LTD desky
Barva: bílá lesk

- úsporné LED osvětlení
- oboustranné zrcadlo
- značkové panty Grass
- zrcadlová lišta chráněná patentem

Koupelnová galerka MAX GA 60 je vyrobena z kvalitních LTD desek. Přední část galerky je řešena oboustranným otevíratelným zrcadlem umístěným na značkových kovových pantech Grass. Zrcadlo je k pantům přichyceno pomocí speciální zrcadlové lišty (tato upevňovací technologie je chráněna českým patentem). V horní části galerky je umístěno LED osvětlení, které velmi vhodně osvětluje i vnitřní prostor galerky. Vnitřní uspořádání galerky MAX je řešeno dvěma poličkami vyrobenými z pevného skla. Tyto poličky lze umístit v šesti různých výškově nastavitelných pozicích.

LED osvětlení je umístěno za zrcadlovou lištou v horní části galerky. Střední část této zrcadlové lišty tvoří průhledné, propískované sklo. Koupelnová galerka MAX GA 60 neobsahuje ovládání osvětlení. Tomu musí odpovídat stavební připravenost koupelny respektive umístění elektroinstalace.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 327.84 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 327.84 KB