LAUFEN PRO S umyvadlo se skříňkou pod umyvadlo 800x500mm se zásuvkou, se sifonem, bílá lesk

Výrobce Laufen
Kód zboží 272052451500000005
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 20 378 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

LAUFEN PRO S umyvadlo se skříňkou pod umyvadlo 800x500mm se zásuvkou, se sifonem, bílá lesk

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 800 mm
Hloubka: 500 mm
Výška: 460 mm

Barva: bílá lesk

- se zásuvkou
- s prostorově úsporným sifonem
- systém SoftClose

Štíhlé, lehké a odvážné – produkty Laufen Pro S jsou rozšířením úspěšné řady Laufen Pro. Díky jemnému přepracování designu jsou téměř všechny produkty Laufen Pro S kompatibilní se všemi variantami řady Pro. Díky úzké siluetě a jasně patrným obloukům působí umyvadlo lehce a elegantně. Díky hluboké míse je také atraktivní z hlediska funkce. Estetika řady Laufen Pro S se jasně posouvá směrem k prémiovým designovým řadám, přičemž zůstává dostupná všem.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.