RAVAK ROSA SB boční sloup 410x350x1800mm se dvěma poličkami a odkládací plochou bílá/bílá X000000338

Výrobce Ravak
Kód zboží 272052568500020009
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 8 990 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

RAVAK ROSA SB boční sloup 410x350x1800mm se dvěma poličkami a odkládací plochou bílá/bílá X000000338

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 410 mm
Hloubka: 350 mm
Výška: 1800 mm

Barva korpusu: bílá
Barva dvířek: bílá

- se dvěma skleněnými poličkami a otevřenou odkládací plochou
- otočením výrobku získáte levou nebo pravou variantu otevírání dvířek
- lze zavěsit na zeď nebo instalovat na nožičky MR Base
- koncept - kompletní harmonicky sladěný celek pro zařízení celé koupelny - obsahuje vanu, umyvadlo a případně i nábytek
- nábytek je dodáván ve smontovaném stavu
- speciální impregnace dřevotřískových desek do extrémně vlhkého prostředí v koupelně výrazně prodlužuje životnost výrobku
- snadný úklid díky tvarovému provedení, povrchové úpravě a možnosti zavěšení nábytku na zeď

Pro ucelené řešení a designové sladění koupelny doporučujeme vysokou skříňku kombinovat s ostatním koupelnovým Rosa, Praktik a dalšími výrobky RAVAK.

Všechen nábytek Rosa je ošetřen speciální hloubkovou impregnací proti vlhkosti. Pro snadný úklid lze skříňky zavěsit na zeď nebo instalovat na keramické nožičky s kovovou stojkou. Vysoce kvalitní kování je dlouhodobou zárukou bezporuchového otevírání a zavírání dvířek. Zrcadla jsou vybavena integrovanými svítidly. Umyvadla, skříňky i zrcadla jsou rozměrově řešeny tak, aby se daly snadno kombinovat. Nábytek Rosa nabízíme ve třech barevných kombinacích, a to bříza, bílá a Strip Onyx vždy v kombinaci s bílými dvířky ve vysokém lesku.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 539.84 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 539.84 KB