RAVAK EVOLUTION SDS skříňka pod umyvadlo 700x470x550mm se zásuvkou a systémem push/pull, bílá/bílá X000000365

Výrobce Ravak
Kód zboží 272052368500020015
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 6 890 Kč

Akční cena: 5 512 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 31. 5. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

RAVAK EVOLUTION SDS skříňka pod umyvadlo 700x470x550mm se zásuvkou a systémem push/pull, bílá/bílá X000000365

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 700 mm
Hloubka: 470 mm
Výška: 550 mm

Barva skříňky: bílá
Barva dvířek: bílá

- se zásuvkou s výškou 40 cm a se systémem otevírání push/pull
- určená k umyvadlu Evolution
- instaluje se na zeď, nelze použít nožičky MR Base
- koncept - kompletní harmonicky sladěný celek pro zařízení celé koupelny - obsahuje vanu, umyvadlo a případně i nábytek
- nábytek je dodáván ve smontovaném stavu
- speciální impregnace dřevotřískových desek do extrémně vlhkého prostředí v koupelně výrazně prodlužuje životnost výrobku
- snadný úklid díky tvarovému provedení, povrchové úpravě a možnosti zavěšení nábytku na zeď

Pro ucelené řešení a designové sladění koupelny doporučujeme skříňku pod umyvadlo kombinovat s ostatními výrobky konceptu Evolution (umyvadlem Evolution, zrcadlem Evolution) a dalšími výrobky RAVAK.

Nábytek a umyvadla Evolution vytvoří z každé koupelny exkluzivní originál. Jejich autor je promyslel tak, že mohou být použity samostatně jako dominantní solitéry, ale při použití s vanou se skvěle sladí jako ucelený koncept Evolution. Jejich oblý design harmonicky naváže i na jakýkoli čtvrtkruhový sprchový kout. Samodovírací zásuvky nábytku Evolution se systémem otevírání „push/pull mají plný výsuv a pojmou jak kosmetiku, tak i potřebné doplňky. Zaoblený lem dodává celku eleganci. Zrcadlo je vybaveno integrovaným LED osvětlením s vypínačem a lze jej doplnit skleněnou poličkou z 6 mm skla s kovovými chromovými držáky a předním lemem zaobleným dle tvaru umyvadla.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 268.51 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 268.51 KB