RAVAK CHROME SD 700 skříňka pod umyvadlo 700x490x470mm, MFPB/MDF, bílá/bílá

Výrobce Ravak
Kód zboží 272052368500020053
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 8 090 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

RAVAK CHROME SD 700 skříňka pod umyvadlo 700x490x470mm, MFPB/MDF, bílá/bílá

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 700 mm
Hloubka: 490 mm
Výška: 470 mm
Hmotnost: 25,500 kg

Materiál: impregnovaná deska MFPB a MDF
Barva skříňky: bílá
Barva dvířek: bílá

- nábytek je dodáván ve smontovaném stavu
- impregnace proti vlhkosti Speciální impregnace dřevotřískových desek do extrémně vlhkého prostředí v koupelně výrazně prodlužuje životnost výrobku.
- snadná údržba Snadný úklid díky tvarovému provedení, povrchové úpravě a možnosti zavěšení nábytku na zeď

Zahrnuje vysokou zásuvku a velký úložný prostor o výšce 40 cm, který pojme například i aviváže a vyšší obaly na kosmetiku. Oválné madlo se příjemně uchopuje a designově ladí s konceptem Chrome.

Koupelnové skříňky a zrcadla Chrome navrhl designer velkoryse tak, aby ladily se všemi rozměrovými i typovými variantami stejnojmenných umyvadel. Jednotícím prvkem zůstává čistý styl a nekompromisní kvalita použitých materiálů.

Skříňky pod umyvadla a boční koupelnové skříně Chrome jsou vyrobeny z hloubkově impregnovaného materiálu, který odolá i v extrémně vlhkém koupelnovém prostředí, jsou vybaveny vysoce kvalitními kovovými prvky a designer jim vymyslel praktické vnitřní členění pro každou příležitost.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 895.73 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 895.73 KB