LAUFEN PRO skříňka pod umyvadlo 520x450mm s 1 zásuvkou, wenge

Výrobce Laufen
Kód zboží 272052351500000230
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 15 316 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

LAUFEN PRO skříňka pod umyvadlo 520x450mm s 1 zásuvkou, wenge

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 520 mm
Hloubka: 450 mm
Výška: 390 mm

Barva: wenge

- s 1 zásuvkou
- s vnitřní zásuvkou
- pro umyvadlo 8.1895.2

Série Laufen Pro dokazuje, že minimalistické formy, vysoká kvalita a optimální funkčnost nemusejí nutně znamenat vysokou cenu – pokud jsou vyrobeny chytře. Laufen Pro se dělí na dvě produktové řady – A a B. Varianta A je v rámci kolekce Laufen Pro designovou řadou splňující architektonické ambice, zatímco varianta B je vnímána jako základní. Jednotlivé produkty lze volně kombinovat a vytvářet řešení pro všechny účely a situace. V nabídce je totiž celkem 34 umyvadel, 18 klozetů, bidetů a van s odpovídajícím designem, nemluvě o exkluzivní nábytkové řadě.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 1.79 MB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 1.79 MB