LAUFEN CASE skříňka pod umyvadlo 790x455mm se 2 zásuvkami, multicolor

Výrobce Laufen
Kód zboží 272052351500000283
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 24 570 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

LAUFEN CASE skříňka pod umyvadlo 790x455mm se 2 zásuvkami, multicolor

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 790 mm
Hloubka: 455 mm
Výška: 455 mm

Barva: multicolor (viz vzorník barev)

- se 2 zásuvkami
- s prostorově úsporným sifonem
- pro umyvadlo Living City 8.1743.6

Moderní koupelny vyzdvihují především hledisko odpočinku a relaxace. Pocity uvolnění v klidné atmosféře se mohou dostavit pouze tehdy, když je navozen smysl pro pořádek a jsou odhaleny jednoduché tvary. Zde se hlásí o slovo důsledně navržený koupelnový nábytek v řadách Case a Case plus. Zaoblený a kompaktní design kolekce Case plus se dokonale hodí prakticky do jakékoli koupelny, kde navodí atmosféru poklidu a pohodlí. Všestranný nábytek kromě toho ladí hned s několika řadami umyvadel Laufen.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Vzorník barev JPG 50.16 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Vzorník barev JPG 50.16 KB