CONCEPT 600 skříňka vysoká 35x35x160cm závěsná, levá, bílá

Výrobce Concept
Kód zboží 272052591400020033
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 17 727 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

CONCEPT 600 skříňka vysoká 35x35x160cm závěsná, levá, bílá

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 35 cm
Hloubka: 35 cm
Výška: 160 cm

Barva korpus/čelní plocha: bílá
Barva úchytu: matný chrom

- závěsná
- se 2 dveřmi a 2 zásuvkami
- levá
- zpomalovací panty umožňující tiché zavírání dvířek

Koupelnový nábytek série CONCEPT 600 je představitelem dnešního stylu a nadčasového designu. Propracované linie a kvalitní materiály dotváří dokonalou rovnováhu mezi elegancí a čistotou. Jde o funkční a jednoduché řešení, které propůjčuje koupelně maximální komfort a sofistikovanost očekávanou od moderního životního stylu bez přehnaných detailů. Čistý a jednoduchý design ponechává prostor pro Vaši vlastní inspiraci. Umyvadlo nutno objednat zvlášť.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.