CONCEPT 600 skříňka doplňková 35x35x87cm závěsná, pravá, hnědá

Výrobce Concept
Kód zboží 272052591400020037
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 8 434 Kč

Akční cena: 6 325 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 28. 2. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

CONCEPT 600 skříňka doplňková 35x35x87cm závěsná, pravá, hnědá

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 35 cm
Hloubka: 35 cm
Výška: 87 cm

Barva korpus/čelní plocha: hnědá
Barva úchytu: matný chrom

- závěsná
- s dvířky
- pravá
- zpomalovací panty umožňující tiché zavírání dvířek

Koupelnový nábytek série CONCEPT 600 je představitelem dnešního stylu a nadčasového designu. Propracované linie a kvalitní materiály dotváří dokonalou rovnováhu mezi elegancí a čistotou. Jde o funkční a jednoduché řešení, které propůjčuje koupelně maximální komfort a sofistikovanost očekávanou od moderního životního stylu bez přehnaných detailů. Čistý a jednoduchý design ponechává prostor pro Vaši vlastní inspiraci. Umyvadlo nutno objednat zvlášť.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.