DURAVIT DARLING NEW umyvadlová mísa 470mm s přetokem, s plochou pro armaturu, bílá/wonder gliss 04974700001

Výrobce Duravit
Kód zboží 223066018500500003
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 10 781 Kč

Akční cena: 8 625 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 28. 2. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

DURAVIT DARLING NEW umyvadlová mísa 470mm s přetokem, s plochou pro armaturu, bílá/wonder gliss 04974700001

- průměr: 470 mm
- hmotnost: 9,4 kg
- povrchová úprava: wonder gliss
- barva: bílá

- broušená
- s přetokem
- s plochou pro armaturu
- včetně upevnění
- 1 otvor pro armaturu propíchnutý
- wonder gliss - ochranná keramická vrstva, která zachovává předměty obzvlášť dlouho pěkné a čisté. S vodou, která vytváří husté kapky, odtéká rovněž špína a povlak. Výsledek: méně usazenin, méně čištění - větší požitek z koupele.

Duravit Darling New je evoluce klasického designu Duravit. Nová řada nabízí harmonické kruhové formy, vynikající tvar, jednotlivé řešení pro mycí prostor, individuální nábytek a široký výběr v celém rozsahu. Tyto nové výrobky vytvářejí velmi atraktivní kombinace nábytku s umyvadlem a nabízí velkorysý úložný prostor s jemným designem, a to i v nejmenší velikosti. Duravit Darling New je moderní verze klasické koupelny - univerzální, stylová a cenově dostupná.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 131.21 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 131.21 KB