MARAZZI EVOLUTIONSTONE dlažba 30x60cm serena, M7ZP

Výrobce Marazzi
Kód zboží 278015653600020123
Měrná jednotka M2
   

Doporučená cena 1 481 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

MARAZZI EVOLUTIONSTONE dlažba 30x60cm serena, M7ZP

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Rozměr: 30x60 cm
Tloušťka: 10,5 mm
Barva: serena
Materiál: keramická slinutá
Mrazuvzdornost: ANO
Povrch: mat
Rektifikováno: ANO
Protiskluz: ANO

- materiály doporučené na situace relativně tvrdého opotřebení do prostor bez ochrany proti poškrábání, jak pro veřejný i soukromý sektor

Série Evolutionstone, dlaždice s efektem kamene, je originální interpretace sedmi cenných přírodních kamenů, vyznačující se dokonalosti keramické technologie. Vyrábí se ve velkém formátu, Serena, Piasentina, Ardesia, Malaga, Luserna, Quarzite, Pierre BleueBleue a jsou získávány pomocí inovativního špičkového výrobního procesu s ekologickým přístupem. Tato porcelánová kamenina s dvojitým zatížením může být použita pro vnější i vnitřní prostředí v domácnosti nebo v komerčních prostorech s vysokým provozem. Různé povrchové struktury umožňují instalační řešení indoor-outdoor kontinuity.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 2.05 MB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 2.05 MB

Pro tento produkt ještě nemáme žádné recenze.

Napište vlastní recenzi

Hodnotíte: MARAZZI EVOLUTIONSTONE dlažba 30x60cm serena, M7ZP

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček
Jak jste spokojení s tímto produktem?