MARAZZI CLOUD obklad 20x50cm ice

Výrobce Marazzi
Kód zboží 282016553600020399
Měrná jednotka M2
   

Běžná cena: 499 Kč

Akční cena: 399 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 30. 4. 2019

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

MARAZZI CLOUD obklad 20x50cm ice

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Rozměr: 20x50 cm
Tloušťka: 8,5 mm
Barva: ice
Materiál: keramika
Mrazuvzdornost: NE
Povrch: lesk
Rektifikováno: NE

Cloud je znovuobjevování tradičních glazovaných majolikových výrobků, které zajišťují současnou úpravu lesklého, podstatného povrchu v nové velikosti 20x50 cm. Kolekce obsahuje 7 plných barev, na mírně strukturovaných nebo 3D efektech, pro kombinaci a vytvoření nespočetných návrhových kompozic. Dekory mají stejné barvy jako dlaždice s květinovými geometrickými motivy a čerstvými barevnými tahy pro klasický nebo kreativní nástěnný design pro koupelny a kuchyně v živém, sofistikovaném stylu.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

 
 

Pro tento produkt ještě nemáme žádné recenze.

Napište vlastní recenzi

Hodnotíte: MARAZZI CLOUD obklad 20x50cm ice

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček
Jak jste spokojení s tímto produktem?