MARAZZI BROOKLYN dlažba, 30x60cm, white, MKLK

Výrobce Marazzi
Kód zboží 278015553600020204
Měrná jednotka M2
   

Doporučená cena 1 481 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

MARAZZI BROOKLYN dlažba, 30x60cm, white, MKLK

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Rozměr: 30x60 cm
Tloušťka: 10,5 mm
Barva: white
Materiál: keramika slinutá
Mrazuvzdornost: ANO
Povrch: mat
Rektifikováno: ANO
Protiskluz: ANO

- materiály doporučené na situace relativně tvrdého opotřebení do prostor bez ochrany proti poškrábání, jak pro veřejný i soukromý sektor

Brooklyn keramická dlažba inspirována betonem. Jemná porcelánová kamenina, kolekce evokuje metropolitní atmosféru v striktně neutrálních barvách. Série Brooklyn, v 6 neutrálních barvách, má lehce strukturovaný matný povrch. Brooklyn lze položit na podlahu nebo na stěnách nejen bytových domů, ale také v komerčních prostorech.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.