Koupelnové studio Ptáček - pobočka Hodonín

Koupelnových kójí: 40
Celková plocha: 740 M2

Adresa

Prodejna: Hodonín

Ulice: Brněnská 4515/38a

PSČ, Město: 695 01, Hodonín

GPS: 48° 52.174 N / 17° 7.074 E

Kontakt

Vedoucí: Miroslav Čekal

Telefon: 220 800 000

Otevírací doba

Po - Pá 8.00 - 16.30

So 8:00 - 12:00

Otevírací doba skladu

Po - Pá 7:00 - 16:30

Upozornění pro zákazníky.

AKCE: Na našem koupelnovém studiu probíhá výprodej vzorků se slevou až 90%!

Sjednejte si schůzku v tomto koupelnovém studiu

Jak to u nás vypadá

 • Koupelny Ptáček pobočka Hodonín
 • Požádejte o grafický návrh
 • Prohlédněte si jednotlivé kóje
 • Elegantní řešení pro větší rodinu
 • Volně stojící vana je zárukou pohodlí a relaxace
 • Průběžně měníme sortiment
 • Barevné variace
 • Nebojte se experimentovat
 • Moderní design

Kolekce na prodejně

 • Me by Starck | Surface

  Perfektně uzpůsobené tvary, které nedominují prostoru, a tím poskytují dostatečnou svobodu pro individualizaci a uspořádání. Produkty, které jsou z každé perspektivy souměrné, a současně jsou vhodné pro realizaci individuálních představ. Výsledkem je Me by Starck, pozadí pro Váš zcela osobní styl. Ať už čistý, elegantní, přirozený nebo zcela nepřizpůsobivý.
 • Concept 200/Camarque

  Řada Concept 200 představuje skvělou kombinaci příznivé ceny a moderního designu. Pokud máte koupelnu menších rozměrů, oceníte závěsné provedení, které opticky zvětší její prostor. Vaše koupelna pak bude působit vzdušným dojmem.
 • Cubito Koshi

  Cubito je koncept, který je doplněn o novou řadu nábytku a baterií. Inovovaný nábytek má ještě přímější, jednodušší design. Skříňky a zásuvky jsou bez úchytů, využívají funkci push to open – otevření pouhým zatlačením. Čerstvá řada přináší také nová barevná provedení a ještě kvalitnější povrch. Série Koshi značky Imola doplní stylově čistý prostor. Na první pohled budou tyto obklady působit skromně, o to silnější dojem vyvolají při každé další návštěvě koupelny.
 • Kartell by Laufen/Creative Concrete

  Kartell od Laufen představuje revoluční materiál SaphirKeramik, s nímž lze dosáhnout parametrů, které byly až doposud nemyslitelné. Přísnou geometrie keramických prvků, které lze doplnit a odlehčit pestrobarevnou lehkostí transparentních plastových dílů stejné série. Na jedné straně Kartell – italský, kreativní, barvitý a ikonický. Na druhé straně Laufen, švýcarský výrobce, pečlivý a spolehlivý.
 • Connect Air/Genus

  Kolekce CONNECT AIR je elegantní, stylová a zároveň praktická. Tenké hrany umyvadel a jemné zakřivení ostatní sanitární keramiky přinášejí do prostoru koupelny pocit vzdušnosti. Connect Air je ideálním řešením pro ty, kteří ocení krásu, pohodlí a mají svůj osobní styl. Koupelnový nábytek Connect Air ideálně doplňuje kolekci sanitární keramiky stejného jména.
 • Concept 50/Lure

  Kolekce Lure sází na svůj vysoce lesklý povrch s nepravidelným reliéfem. Díky tomu při dopadu světla na dlaždice můžete obdivovat zajímavou hru odlesků stínů, která dává koupelně další rozměr. Efekt ještě umocňují dlaždice s mozaikovým dekorem. Sanitární keramika Concept vše střízlivě doplňuje, aniž by na sebe upozorňovala.
 • Cube Play

  Název série obkladů Play jednoznačně vyzývá k jedinečné činnosti, kterou je hra. A v tomto případě jde především o hru barev. Díky jemným odstínům růžové, šedé a bílé barvy dokážete sestavit opravdu veselou kombinaci, která bude ve vaší koupelně působit příjemně v každé denní době. Ozdobou kolekce bude puntíkovaný dekor.
 • Victoria Raku

  Velké množství prvků kolekce Raku lze spolu nápaditě kombinovat a vytvořit tak zajímavé koupelnové prostory. Série je zároveň bohatá na rafinované detaily, které ozvláštní každý koutek vaší koupelny. S citem můžete namíchat pestrý mix dekorů i příjemných, k sobě ladících barev. Uvidíte, že se stanete inspirací i pro vaše návštěvy.
 • Traffic Le Marais

  Řada Le Marais v sobě pojí moderní městský design s vysokou funkčností. Hraje si s geometrickými tvary, jako je obdélník a čtverec, vyskytující se ve velkém formátu i v miniaturní mozaice. Geometrie obkladů a dlažeb navazuje na tvary sanitární keramiky, jež zjemňují lehce zaoblené hrany. To vše dohromady vytváří harmonický celek, který zaručuje i vysoce komfortní užívání.
 • Concept 300 Geotech

  Kolekce sanitární keramiky Concept 300 je charakteristická svou jednoduchou a moderní elegancí. Čisté a oblé tvary spolu snoubí praktičnost klasické keramiky s nádechem moderních trendů v oblasti koupelen a sanitárního vybavení. Industriální pojetí koupelen doplní neobvyklé pojetí obkladů Geotech, připomínajících přírodní kámen. Ve spojení s velkými formáty keramických desek předurčuje tento formát k aplikacím do komerčních prostor.
 • Val/Plant

  Škrábance, větší rýhy, šmouhy a známky jakéhokoli opotřebení jsou žádané. Nic to ovšem neubírá na kvalitě zbrusu nového hybridního materiálu, použitého na obkladech z kolekce Plant. Dlaždice a obklady ve čtyřech zemitých tónech jsou ještě doplněné mozaikou s reliéfem vystupujícím do prostoru. Díky němu dokážete vytvořit na zdi doslova umělecké dílo.
 • Acanto Spotlight

  Kolekce Spotlight možná bude působit trošku chladně, ale pro někoho to bude možná právě to, co hledá. Odměnou mu bude pohled na přírodní šedavé odstíny povrchů obkladů a dlažeb, imitujících moderní betonovou stěrku. Tóny jdou k sobě hezky sladit, a pokud byste chtěli prostor oživit, doplňte kompozici dekorem s žilkováním či mozaikou nebo řezaným dekorem.
 • Puro Eclettica

  Máte rádi geometrické dekory? Nebo snad hledáte výraznější květinové motivy? Či toužíte po oku lahodící kombinaci barev v růžových, fialových, vínových a dalších podobných tónech? Tak právě pro vás je tu kolekce Eclettica, povzbuzující kreativitu při tvorbě koupelny. Ke kolekci obkladů doporučujeme řadu sanitární keramiky Puro.
 • Artis/Urban Jungle

  Sjednocování interiéru v jednom stylu, to je další trend, který vládne. Díky tomu si pak i v koupelně můžete připadat jako v obýváku. Série obkladů Urban Jungle to jen potvrzuje, neboť rostlinný motiv působí jako designová tapeta. Když se skloubí s koupelnovým nábytkem Legato s pohledovými plochami v dřevěném dekoru, iluze útulného pokoje je dokonalá.
 • Xeno 2/Riverside

  Série Xeno 2 spojuje architektonicky jasné tvary se sílou přírody. Na první pohled působí stroze, při bližším prozkoumání emotivně a vzrušeně. Neobvyklý design keramiky překvapuje přesnou geometrií, ale zároveň plynulým tvarem vnitřního prostoru, který kopíruje formování materiálu po staletí tekoucí vodou.
 • Subway 2.0/Natural Blend

  Subway 2 je kolekce sanitární keramiky z designérské dílny Molldesign. Značka Villeroy & Boch ji vyrobila v roce 2011 a dnes patří k nejprodávanějším. Obklady a dlažba Natural Blend představují současný trend vrstvení kamene do vysoce kvalitního, na kontrasty bohatého dekoru. Vzniká efekt přírodního kamene s minerální strukturou a několika vrstvami, které se při rozřezání projevují jako pruhy.
 • Tonic II/Shades

  Puristické linie a jemná krása kolekce Tonic II vyvolávají pocit klidu a čistoty. Vybízí k úniku z každodenního hektického života a vytváří prostor k zasloužené relaxaci. Do detailu promyšlená kolekce koupelnového vybavení nabízí díky své funkčnosti a vzhledu dostatečný prostor k vytvoření ideální koupelny dle vašich představ.
 • Laufen Pro S/Echo

  Série Echo od dodavatele Monocibec je výjimečná svou blízkostí k základním prvkům divoké a nedotčené přírody. Dlažby v této sérii se vyrábí ve dvou netradičních rozměrech, nabízejících širokou škálu použití. Obklady jsou sladěny s dlažbami v jednotném stylu. To umocňuje dojem sladěnosti a celkové harmonie, kterou na vás vaše nová koupelna dýchne.
 • Base/X-Rock

  X-Rock je dynamická série přesných tvarů a kamenného designu. Povrch se zdá být drsný a chladný, ale ve skutečnosti je příjemný na dotek. Přírodní matný povrch předurčuje použití této nové série v moderních koupelnách. Na výběr je v několika barevných provedeních, jejichž kombinací se každý prostor stane neotřelý a originální.
 • Natural/Alba

  Hlavní tón udávají koupelně obklady z kolekce Alba s věrnou podobou přírodního travertinu. Efekt kamene s nahodilým žilkováním ještě umocňuje reliéfní povrch. Prostor zjemňují obklady v příjemném smetanovém tónu a minimalistický bílý nábytek z kolekce Natural. Třešinkou na dortu je krásná volně stojící vana.
 • Finion/Natural Blend

  Dlouho přetrvávajícím interiérovým trendem jsou imitace přírodních materiálů. V tomto duchu se nese i série Natural Blend, která dokonale napodobuje kámen, a to jak strukturou, tak i barvou a dekorem s jemným žilkováním. V kombinaci se sanitární keramikou a nábytkem Finion s dřevěným dekorem vznikne koupelna, která dává pocit zabydleného pokojíčku.
 • Happy D.2/Allmarble

  Kolekce Happy D.2 značky Duravit pochází od tvůrčího studia Sieger Design. Robustnější a příjemné oblé tvary sanitární keramiky přinášejí do koupelny klid a pohodu, doprovázené skvělým designem a dokonalým technickým provedením. Spolu s obklady a dlažbou z kolekce Allmarble dokážete vytvořit přímo umělecké dílo.
 • Cube 2.0/D_Segni

  Trošku retra a trošku industriálu v černobílé kombinaci spolu vytváří zajímavou nadčasovou koupelnu, která se jen tak neokouká. Dominantním prvkem v prostoru je dlažba z kolekce D_Segni, z jejíhož dekoru lze sestavit libovolný obrazec, který v tomto případě vypadá třeba jako vzorovaný koberec. Základ tvoří bílé obdélníkové dlaždice se zkosením po obvodu.
 • Val/Ceppo di Gré

  Ceppo di Gré je termín pro typicky italský kámen, který obsahuje velké kamínky. Stejně se jmenuje i velmi jedinečná kolekce, jež obsahuje obklady a dlažbu ve studených i teplých odstínech a pro oživení i 3D mozaiku. Nápadnou sérii je třeba doplnit jednodušším nábytkem, ideálně v bílé barvě, což splňuje umyvadlo Val a minimalistický nábytek Space.
 • Living Square/Workshop

  Velkoformátový obklad působí na zdi vždy čistě a designově díky tomu, že má minimum spár, které by prostor členily a tím ho rozbíjely. Kolekce Workshop nabízí velkoformátové béžové dlaždice s náznakem struktury kamene. Hezky se kombinují se vzájemně navazujícím dekorem, tvořícím obloukové obrazce. Chcete-li další výrazný prvek, přidejte kamennou mozaiku.
 • Plan/The Room

  Exkluzivní kolekce obkladů a dlažeb The Room imituje noblesní mramor. Špičkové výrobní technologie dovolují dokonale napodobit mramor z Itálie, Jižní Ameriky či Malé Asie. Všese střetává v této kolekci a kombinuje probarvení a žilkování nejrůznějších typů mramorů. Velký formát dá díky minimální spáře pocit luxusní jednolité mramorové plochy.
 • Luv/Urban Jungle

  Kolekce Urban Jungle od prestižní značky Villeroy & Boch může ve spojení s designovými zařizovacími předměty, jako je umyvadlová mísa posazená na stolku s dřevěnou deskou, evokovat příjemné chvíle strávené v resortu přímořského letoviska. Motiv monstery na obkladech a dekorech dojem exotiky ještě víc umocňuje. Od věci není ani toaleta od designéra Philippa Starcka.
 • Concept Cube/Geotech

  Díky nejnovějším technologiím je možné vtisknout keramice věrnou podobu přírodního materiálu, jako je třeba kámen. Důkazem toho je i kolekce Geotech, která kámen dokonale imituje, a to probarvením i strukturou. Koupelnu můžete poskládat z obdélníkových obkládaček a doplnit je mozaikou a nařezanými pásky a vše uzemnit čtvercovou dlažbou.