LAUFEN PRO stojící bidet 360x530mm kapotovaný, s otvorem, bez postranních otvorů, bílá

Výrobce Laufen
Kód zboží 230056551504800029
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 7 154 Kč

Naše cena: 4 864 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 360 mm
Hloubka: 530 mm
Výška: 430 mm
Barva: bílá

- s 1 otvorem pro baterii
- bez postranních otvorů pro přívod vody vlevo a vpravo
- instalační sada součástí

Série Laufen Pro dokazuje, že minimalistické formy, vysoká kvalita a optimální funkčnost nemusejí nutně znamenat vysokou cenu – pokud jsou vyrobeny chytře. Laufen Pro se dělí na dvě produktové řady – A a B. Varianta A je v rámci kolekce Laufen Pro designovou řadou splňující architektonické ambice, zatímco varianta B je vnímána jako základní. Jednotlivé produkty lze volně kombinovat a vytvářet řešení pro všechny účely a situace. V nabídce je totiž celkem 34 umyvadel, 18 klozetů, bidetů a van s odpovídajícím designem, nemluvě o exkluzivní nábytkové řadě.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 75.98 KB
Vzorník barev PDF 47.71 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 75.98 KB
Vzorník barev PDF 47.71 KB