DEN BRAVEN maskovací páska 60°C, krepová, světle žlutá

Výrobce Den Braven
Kód zboží 252900015500000110
Měrná jednotka KS
   

Naše cena 87 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 50 mm
Tloušťka: 0,13 mm
Délka: 50 m
Tepelná odolnost: až +60°C

Materiál: impregnovaný vysoce krepový papír
Barva: světle žlutá

- okamžitě a snadno použitelná
- přilnavost k většině materiálů
- ochrana materiálů před zašpiněním nebo mechanickým poškozením
- odolná vůči tepelným změnám, barvám a rozpouštědlům

Pro ochranu různých povrchů ve stavebnictví a v průmyslu před potřísněním ploch nebo mechanickým poškozením. Používá se při lakýrnických, natěračských nebo malířských pracích. Odolná vůči tepelným změnám, barvám a rozpouštědlům. Přilnavá k většině materiálů. Není určena pro dřevěné lakované povrchy. Pásku je nutno odstranit do 24 hodin po nalepení z důvodu zamezení ulpění lepidla na povrchu. Nosičem je impregnovaný krepový papír opatřený speciálním souvislým lepivým pryžovým filmem. Aplikovat pásku je možné v rozsahu 0°C až +40°C.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 85.55 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Technický list PDF 85.55 KB