GEBERIT DUOFIX stavební souprava 135-200mm, pro předstěnovou montáž, tlakový zinkový odlitek/ocel/plast

Výrobce Geberit
Kód zboží 218900028000000005
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 830 Kč

Naše cena: 498 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Rozměr: 13,5 - 20 cm

Materiál: tlakový zinkový odlitek / ocel / plast

- pro upevnění montážních prvků Duofix před masivní stěnou nebo stěnou prováděnou suchým procesem

Geberit je schopen díky širokému sortimentu výrobků a systémů nabídnout inovativní řešení pro většinu sanitárních aplikací. Po montáži jsou mnohé výrobky Geberit pro koncového zákazníka neviditelné. Díky své vysoké kvalitě a spolehlivosti plní své funkce po desetiletí.
Geberit také nabízí výrobky pro montáž na stěnu, které jsou nepřekonatelné, pokud jde o pohodlí a design, jako například Geberit Monolith, sprchovací WC Geberit AquaClean, ovládací tlačítka Geberit a montážní prvky Geberit pro sprchy.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 217.43 KB
Technický list PDF 102.39 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 217.43 KB
Technický list PDF 102.39 KB