GEBERIT OMEGA 60 krycí rámeček 209x5x139mm, pro ovládací tlačítko, tlakový zinkový odlitek, chrom kartáčovaný

Výrobce Geberit
Kód zboží 218030528000000357
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 5 416 Kč

Naše cena: 3 250 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 209 mm
Hloubka: 5 mm
Výška: 139 mm

Materiál: tlakový zinkový odlitek
Barva: chrom kartáčovaný

- k použití s ovládacím tlačítkem Omega 60
- k zakrytí nerovných hran obkladaček

Geberit ovládací tlačítka - jedinečný a funkční doplněk podomítkových modulů Geberit. Díky různým vzorům, materiálům, barvám a povrchovým úpravám tlačítka dokonale kombinují dobrý design a spolehlivou funkci. Ovládací tlačítka Geberit Sigma je možné doplnit o soupravu s otvorem pro vhazování tablet, která umožní pohodlné doplňování tablet pouhým vyklopením ovládacího tlačítka.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 877.10 KB
Technický list PDF 57.52 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Montážní návod PDF 877.10 KB
Technický list PDF 57.52 KB