CONCEPT CASCADE SLC PCA perlátor M24x1 úsporný, chrom

Výrobce Neoperl
Kód zboží 900226058800020001
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 215 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

CONCEPT CASCADE SLC PCA perlátor M24x1 úsporný, chrom

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Průtok: 5,0 l/min.
Vnější závit: M24x1

Barva: chrom

Řada perlátorů CASCADE SLC s označením PCA umožňuje regulovat průtok vody v rozsahu 5, 6 nebo 7 l/min. dle zvoleného typu omezovače průtoku bez ohledu na tlak vody. Navíc zkratku SLCSmart Lime Clearing můžeme volně přeložit jako „Inteligentní odstraňování vodního kamene, což lze také popsat jinými slovy jako maximální odolnost proti zanesení vodním kamenem. Jednoduchým promnutím perlátoru se jednoduše odstraní usazený vodní kámen. Navíc výrobky s označením AC (auto-clean) mají automatickou samočisticí funkci, kdy jsou jednotlivé částečky vodního kamene periodicky vyplachovány z perlátoru. Pro vyčištění perlátorů řady CASCADE SLC není nutná jejich demontáž. Perlátory řady CASCADE SLC vynikají perfektním směrování proudu a jsou velmi tiché. Samozřejmostí jsou všechny nezbytné národní i mezinárodní atestace a certifikace. Řada CASCADE SLC PCA není vhodná pro využití v kombinaci s nízkotlakými ohřívači.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.