GEBERIT PE zápachová uzávěrka DN100, se šroubením, odpadní, PE-HD, černá

Výrobce Geberit
Kód zboží 218900028000000091
Měrná jednotka KS
   

Naše cena 4 485 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Rozměr: DN 100
Výška vodní uzávěrky: 60 mm

Materiál: PE-HD
Barva: černá

- pro kanalizační potrubí
- odolné proti UV záření
- přívod svislý
- vývod vodorovný
- spoj odolný proti axiální síle

Kanalizační potrubí Geberit PE-HD je vyrobeno z odolného materiálu, vysokohustotního polyethylenu (PE-HD), a proto je vhodné pro široké spektrum aplikací od odvodnění střech po průmyslová, komerční nebo laboratorní zařízení. Je vhodné pro uložení do země, do betonu nebo do mostních konstrukcí. Potrubí je odolné vůči horké vodě až do 80 °C, či dokonce až do 100 °C, pokud je to na krátkou dobu a bez mechanického zatížení. Je odolné také vůči přibližně 95% všech komerčně dostupných zásad, kyselin a chemikálií. Trubky a tvarovky odolávají nárazům, úderům nebo krátkému působení tlaku až do 0,15 MPa bez prasknutí nebo trvalé deformace.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 67.99 KB
Technický list PDF 94.66 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 67.99 KB
Technický list PDF 94.66 KB