HERZ HERZCULES termostatická hlavice M30x1,5, 10K, v masivním provedení, bílá

Výrobce Herz
Kód zboží 162062033710500036
Měrná jednotka KS
   

Naše cena 1 325 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Připojení: M30x1,5
Průměr: 52mm
Regulační rozsah: 8-26 ° C

Barva: bílá

- odolná vůči vandalismu, krádeži a neoprávněnému zásahu
- maximální hodnotu teploty fixovanou zablokovaným nastavením požadované hodnoty lze snížit zvenčí o 10 K bez změny zakrytého základního nastavení

Montáž, demontáž a nastavení požadované teploty je možné pouze se speciálním nářadím. Nastavená požadovaná teplota je zablokována, ukazatel nastavení zůstává v zablokované poloze skrytý. S automatickou ochranou proti zamrzání. HERZCULES je vhodná pro místnosti, ve kterých se nastavená a skrytá požadovaná teplota může občas nebo stále snižovat, nelze ji však zvyšovat.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 104.32 KB
Technický list PDF 237.86 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 104.32 KB
Technický list PDF 237.86 KB