HERITAGE GRANLEY nádržka wc 535mm, bílá

Výrobce Heritage
Kód zboží 228018534205000002
Měrná jednotka KS
   

Běžná cena: 7 692 Kč

Akční cena: 6 154 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 31.10.2020

Zboží nelze zakoupit online, pro nákup a objednání produktů prosím navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Šířka: 535 mm
Splachovací množství: 4,5 l

Barva: bílá

- wc mísu nutno objednat zvlášť
- bez splachovací páčky

Milujete bohatství a opulentnost dávných dob? Máte prostornou koupelnu pro celou rodinu, či jen menší pro své soukromé využití? Do obou můžete použít jednu z našich top sérií Granley. Ikonické odvážné linie, inspirované známým britským architektem Edwardem Luytensem. Klasické pozoruhodné tvary poskytují nadčasovost a dávají monumentálnost každému prostoru.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

 
 

Pro tento produkt ještě nemáme žádné recenze.

Napište vlastní recenzi

Hodnotíte: HERITAGE GRANLEY nádržka wc 535mm, bílá

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček
Jak jste spokojení s tímto produktem?