ELEKTROBOCK digitální termostatická hlavice M30x1,5 bílá HD13-L

Výrobce Ostatní výrobci2
Kód zboží 162062000005400006
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 678 Kč s DPH

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

ELEKTROBOCK digitální termostatická hlavice M30x1,5 bílá HD13-L

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Napájení: 2x1,5 V alkal. R6/AA (jsou součástí balení!)
Počet nastavitelných teplot: na každý den 8 tepl. změn
Min. programovací čas: 30 min.
Rozsah nastavit. teplot: 3C až 40C
Nastavení teplot: po 0,5C
Min.indikační skok: 0,1C
Přesnost měření: 0,5C
Životnost baterií: topná sezóna
Stupeň krytí: IP40
Pracovní teplota: 0C až 40C

Nejmenší a velice tichá hlavice pro radiátory s novým designem a přehledným PODSVÍCENÝM displejem. Umožňuje nastavit týdenní program (8 časových úseků a 2 teploty na každý den). Využívá plynulé regulace a další funkce, které přispějí k vyšším úsporám energie.
Výhody termostatické hlavice HD13-L: velký, přehledný, oranžově PODSVÍCENÝ displej; na každý den jiný teplotní program; možnost nastavení 2 teplotních úrovní; automatická adaptace po připojení na ventil; informace o probíhajícím teplotním programu; indikace otevření ventilu v %; automatická ochrana ventilu před usazením vodního kamene; autom. uzavření ventilu při náhlém poklesu teploty v místnosti (otevření okna); protizámrazová ochrana; jednoduché ovládání i programování; možnost krátkodobé změny teploty programu nebo funkce BOOST; automatický přechod LETNÍ/ZIMNÍ čas; indikace vybití baterií; regulace teploty po 0,5C.