Dvířka revizní - - ZAVRZ B pod obklad 30x60 cm základní pant dvířka 60x60 cm lišta 10 mm holubí šedá (4459)

Výrobce Concept
Kód zboží 290048300100020027
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 3 267 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

Neviditelná revizní a šachetní a WC dvířka, nenarušují estetický vněm. Dokonalá funkčnost je zajištěna speciální konstrukcí dvojitého pantu chráněnou Patentovým úřadem. Pant dvířka nejdříve vysune a poté teprve otevře. Tím je zajištěn optimální vzhled (neviditelnost) dvířek a naprosto bezpečná manipulace s nimi. Proto se používají jako neviditelná revizní dvířka pod keramický obklad zejména tam, kde je potřeba zajistit estetický přístup k uzávěrům vody, plynu nebo měřičům. Revizní dvířka se dále liší od ostatních svou variabilitou rozměru. Mohou být vysoká od 30 do 100 cm s jedním pantem nebo 100 až 185 cm vysoká se dvěma panty. Rozměry se řídí pouze velikostí použitého obkladu, prostorem pro instalaci a požadavky zákazníka. Rám dvířek a křídlo je vyrobeno ze zeleného sádrokartonu, masivní dvojitý pant je ocelový. Běžná spára v obkladu je vyplněna plastovou lištou.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 1.07 MB
Montážní návod PDF 746.65 KB
Montážní návod PDF 780.88 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 1.07 MB
Montážní návod PDF 746.65 KB
Montážní návod PDF 780.88 KB