Dřez nerezový Norma s odkapávačem MINOR 5420.212 s otvorem 3 1/2", s přepadem 775x480mm matný nerez

Výrobce Norma
Kód zboží 236026759504300002
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 2 030 Kč s DPH

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

Vestavný nerezový dřez - Monoblok s výtokovým otvorem 1x1/2". Vsazuje se do výřezu v pracovní desce kuchyňské linky, čímž je dána velká variabilita jejich umístění. Celý dřez je vylisován z jednoho kusu, jeho vzhled je proto velice elegantní. Povrch je broušený do matu a tvoří efektní kontrast s chromovanými doplňky - baterií, vypouštěcím ventilem, záslepkou nebo dávkovačem tekutých mycích prostředků. Dřezy řady MONO a MINOR jsou nabízeny také z plechu se vzorovanou strukturou povrchu (nazývané někdy dekor, tkaná struktura nebo profilovaná plech). Drobné perličky umocňují pak ladný tvar tšchto monobloků.
Dřezy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních chromniklové oceli CrNi 18/10(DIN 1.4301). Vyznačují se vysokou pevností a tuhostí díky velké použité tloušťce plechu (0,8 mm), takže není nutné obávat se pružení plechu při používání stojánkové baterie. V matném provedení de dodávají potažené ochrannou barevnou fólií, která se před použitím sloupne.
Velkou výhodou je i to, že jejich výtokové otvory jso v podélné ose a tyto dřezy se dají proto použít univerzálně jako levé i pravé a polohu jejich natočení lze tedy měnit.