Vestavné nerezové dřezy - Sólo s výtokovým otvorem 1x1/2" a 3x1/2". Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové chromniklové oceli jak. Din 1.4301 (CrNi 18/10). Tloušťka plechu 0,8 mm, povrch je leštěný. Vestavné dřezy se zabudovávají do výřezu v pracovní d

Výrobce Norma
Kód zboží 236026759504200063
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 1 252 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

Vestavné nerezové dřezy - Sólo s výtokovým otvorem 1x1/2" a 3x1/2". Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové chromniklové oceli jak. Din 1.4301 (CrNi 18/10). Tloušťka plechu 0,8 mm, povrch je leštěný. Vestavné dřezy se zabudovávají do výřezu v pracovní desce kuchyňské linky. Díky šroubovanému uchycení místo dřívějšího upevnění pomocí klínků je jejich použití univerzální pro všechny tloušťky desek od 20 mm do 40 mm.
Jejich rozměry jsou shodné s rozměry ospovídajících typů dřezů smaltovaných, takže je možné bez problému nahradit starý opotřebovaný smaltovaný dřez jeho verzí nerezovou. Jsou nejideálnější pro ty. kteří mají rádi pro práci velký prostor.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 45.73 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 45.73 KB