Doplněk osoušeč rukou Vortice Vortice Vort Super Dry - tryskový bílá

Výrobce Vortice
Kód zboží 270030287800020010
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 24 212 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

Sušič vlasů automatický, vhodný pro sportovní zařízení, sauny, plovárny a jiné, obsahuje infračervený senzor reagující na přítomnost hlavy ve vzdálenosti 0-35 cm (dle nastavení), obsahuje sadu speciálních šroubů pro montáž na stěnu, montážní klíč na otevření krytu, inteligentní funkce-možnost vzdálit se od zařízení na dobu 5 až 15 vteřin bez vypnutí, zařízení se automaticky vypne po nepretržitém provozu 5 až 10 min, krytí IPX4, zařízení nemusí být uzemněno má dvojitou izolaci, indukčný motor s tepelnou pojistkou a bezpečnostním termostatem, který vypína zařízení při prohřátí
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 276.34 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 276.34 KB