Doplněk osoušeč rukou Vortice Metal DRy Super A

Výrobce Vortice
Kód zboží 270030287800020009
Měrná jednotka KS
   

Doporučená cena 12 463 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

Sušič rukou s atraktivním designem pro velmi vytížené provozy, matný chromový povrch, pevná a odolná kovová konstrukce, automatické provedení, infračervený sensor reagující na přítomnost rukou ve vzdálenosti 0 – 35 cm dle nastavení, horký vzduch proudí od 20 do 60 vteřin dle časového nastavení, tryska horkého vzduchu má ochrannou mřížku a je nastavitelná v úhlu 360, přední kryt vyroben z hliníku odlévaného pod tlakem, nátěr odolnou vůči grafity, zámek odolný vůči vandalům, montáž na zeď, dodávka obsahuje montážní klíč pro speciální zkrutky, krytí IPX4 (ochrana proti stříkající vodě), zařízení nemusí být uzemněno, má dvojitou izolaci, ventilátor sušičů má indukční motor s tepelnou pojistkou, bezpečnostní termostat, který odpojuje zařízení při přehřátí
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 349.03 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 349.03 KB