GROHE ALLURE BRILLIANT polička s mýdelníkem 175x96mm, chrom

Výrobce Grohe
Kód zboží 270006830000000000
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 14 969 Kč

Naše cena: 8 981 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

Technické parametry

Rozměr: 175 x 96 mm

Barva: chrom

- nástěnný model
- GROHE StarLight® chromový povrch

Křehké plochy, zajímavé úhly, vyřezané detaily. Allure Brilliant ukazuje absolutní preciznost provedení, která může být dosažena jen díky naším dlouholetým zkušenostem a vášní pro inovace. Komplexní a přitom jednoduché jsou plochy baterií, které přinášejí nové dimenze do vaší koupelny a nový rozměr užívání vody.
Allure Brilliant s její kvalitou podobnou drahokamu a strukturovanému tvaru představuje architektonické dílo. Naši designový návrháři a konstruktéři neúnavně, s nekonečnou snahou dolaďovali tvar a lesk baterií, aby vytvořily kolekci, která změní vaše vnímání koupelnové sanity.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 702.24 KB
Technický list PDF 68.83 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 702.24 KB
Technický list PDF 68.83 KB