VILLEROY & BOCH PRO ARCHITECTURA dlažba 10x10cm, white

Výrobce Villeroy & Boch
Kód zboží 278015588000000558
Měrná jednotka M2
   

Běžná cena: 1 133 Kč

Akční cena: 850 Kč s DPH * cena je včetně slev

Akční cena je platná do: 28. 2. 2018

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

VILLEROY & BOCH PRO ARCHITECTURA dlažba 10x10cm, white

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Rozměr: 297x297 mm
Rozměr dílku: 97x97 mm
Tloušťka: 6 mm
Spára: 3 mm
Barva: white
Materiál: keramika slinutá
Povrch: mat
Mrazuvzdornost: ANO
Určení: interiér/exteriér
Odstínové odchylky: V1
Třída zatížení: 4

- glazovaná jedna strana
- výrobek lepený na síťce

Univerzální - pestrá a komplexní série Pro Architectura, keramické barvy a formáty jsou vhodný pro všechny oblasti použití. Pro Architectura reaguje na komplexní potřeby moderní architektury s celkem 54 koordinovaných barev a modulárních formátu a vyvážení systému. PRO Architectura poskytuje základ pro harmonické stěny a podlahy, což umožňuje jak kontrastní efekty tak jemné barevné přechody. Modulární formáty a rozsáhlý výběr z funkčních lišt zajišťují velkou flexibilitu v bezbariérovém provedení jak pro veřejné budovy tak pro domácnosti.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 90.33 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o shodě PDF 90.33 KB