RAKO POOL dlažba 20x20cm světle modrá GAA1K703

Výrobce Rako
Kód zboží 278015568000000742
Měrná jednotka M2
   

Doporučená cena 529 Kč s DPH *

Máte zájem o tento produkt a chcete vybírat dál? Přidejte jej do Mého výběru k porovnání nebo k odeslání hromadné poptávky.

RAKO POOL dlažba 20x20cm světle modrá GAA1K703

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Rozměr: 198x198 mm
Tloušťka: 7 mm
Barva: světle modrá
Označení RAL: RAL 2408015
Materiál: keramika
Povrch: hladký, matný
Mrazuvzdornost: ANO
Rektifikovaná dlažba: NE
Koeficient tření – za mokra: μ 0,3

- glazované keramické obkladové prvky s nasákavostí 0,5–3 % sk. Blb
- univerzální použití – na podlahu i stěnu
- zvýšená chemická odolnost

Série POOL pro venkovní i vnitřní bazén se skládá z mrazuvzdorných dlaždic v modulových formátech od 2,5x2,5 cm do 20x20 cm. Formátová řada zahrnuje také tradiční a v bazénech nejpoužívanější rozměr 10x20 cm. Barevná vitální škála šesti odstínů vychází z moderní skladby denních a nočních barev sérií ColorOne a ColorTwo.
Pro řešení detailů je nezbytnou součástí systém funkčních doplňků, který umožňuje kompletní řešení nejenom bazénů, ale i technického zázemí a přilehlých prostor. Keramické tvarovky jsou stejně jako základní obklady vyráběné v modulovém formátu pro maximální vzájemnou kombinovatelnost. Protiskluzné povrchy pro jednotlivé aplikace splňují normou a předpisy definované vlastnosti včetně velmi dobré čistitelnosti. Pro typizovaná náročná řešení veřejných bazénů a relaxačních center nabízíme skupinu produktů umožňujících realizaci osvědčených systémů Wiesbaden, Zürich a Finnland. Jedná se o novou řadu keramických glazovaných tažených prvků, která
dovoluje systémové propojení základních výrobků série POOL s náročným řešením odvodu vody po obvodu bazénů. U výrobků je kladen důraz na funkčnost, vynikající vlastnosti a vysokou užitnou hodnotu. Široká variabilita jednotlivých prvků série POOL plní nejen funkci technickou, ale i estetickou. Pro interiérové aplikace je ideální
využít formátovou a barevnou kompatibilitu se sérií ColorTwo.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 529.59 KB
Certifikát PDF 438.56 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prohlášení o vlastnostech PDF 529.59 KB
Certifikát PDF 438.56 KB