CERESIT CN 94 penetrační nátěr 1l, speciální, bleděmodrá

Výrobce Ceresit
Kód zboží 251031712806260002
Měrná jednotka KS
   

Katalogová cena: 357 Kč

Naše cena: 303 Kč s DPH

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo technické informace, vložte výrobek do poptávkového formuláře. Navštivte nejbližší koupelnové studio Ptáček. Zboží nelze zakoupit online.

TECHNICKÉ PARAMETRY:
Obsah balení: 1 l
Hustota: 1,02 kg/l
Doba schnutí: od 2 do 4 hod
Teplota zpracování: od +5 °C do + 25 °C

Materiál: neutrální obarvená vodní disperze syntetických živic
Barva: bleděmodrá

- základní nátěr pro ošetření nasákavých i nenasákavých podkladů před lepením obkladových materiálů, nanesením povrchových vrstev a vyrovnávacích hmot
- pro OSB desky a stávající obklady
- na kritické podklady
- zpevňuje povrch podkladu
- zajišťuje vysokou přídržnost
- pro podklady nasákavé i nenasákavé
- umožňuje ředění s vodou v poměru 1:3 pro nasákavé podklady
- rychleschnoucí

Stavební chemie zahrnuje široké spektrum výrobků. Jejich uplatnění je možné prakticky pro veškeré typy prováděných staveb. Stavební díla musí splňovat náročné požadavky z hlediska funkčního i ekonomického, pro rozličné oblasti stavebnictví, ať už se jedná o objekty bytové, občanské či průmyslové. Pouze vzájemné sladění kvalitních materiálů s dokonale propracovanou technologií prováděných prací dokáže splnit náročné požadavky investorů a uživatelů. Produkty Ceresit, začleněné v jednotlivých systémech, se vyznačují vzájemnou podobností fyzikálních a chemických vlastností, čímž je zabezpečena dokonalá spolupráce všech vrstev.
* Uvedené ceny zahrnují 21% DPH a jsou platné pouze pro prodej koncovému spotřebiteli při platbě v hotovosti nebo převodem před dodávkou. Záruční dobu stanovuje výrobce. Fotografie jsou ilustrační a nemusejí odpovídat skutečnému provedení výrobku. Při objednávání výrobků s jiným barevným provedením než v bílé barvě, si prosím ověřte u svého prodejce reálnost barevného provedení, zejména u koupelnového nábytku a designových radiátorů. Změna nabídky i cen vyhrazena.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Bezpečnostní list PDF 614.84 KB
Prohlášení o shodě PDF 446.15 KB
Technický list PDF 85.77 KB

 
 

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Bezpečnostní list PDF 614.84 KB
Prohlášení o shodě PDF 446.15 KB
Technický list PDF 85.77 KB