Swipe to the left

Zimní nabídka

Venku klesají teploty, v našich koupelnových studiích ceny dokonce zamrzly.

Zimní nabídka

Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu nové koupelny? Měli byste zpozornět. Do 28. 02. 2023 u nás zamrzly ceny na koupelnový sortiment. V našem katalogu produktů můžete vybírat z více než 35.000 položek a naleznete v něm nejen obklady a dlažby, sanitární keramiku a nábytek, baterie a sprchový program, vany a sprchové kouty, ale také doplňkový sortiment.

Cesta k nové koupelně nemusí být komplikovaná. Abychom vám usnadnili výběr, připravili jsme pro vás společně s našimi designery pečlivě sestavené kolekce koupelen, které naleznete také v našem katalogu koupelen.

Ať už máte nebo nemáte jasnou představu, navštivte jedno z našich 65 koupelnových studií, kde vám naši specialisté poradí s výběrem, upozorní na úskalí jednotlivých řešení, a finální rozhodnutí usnadní vytvořením grafického návrhu ve vysoké kvalitě. Máme pro vás ještě jeden bonus v podobě grafického návrhu ZDARMA, který platí do konce února (do 28.2.2023). Návrh doplňuje i cenová nabídka.

Komu je návrh ZDARMA určen a jaké podklady obdržíte:

  • Platí pouze pro nové zákazníky.
  • ZDARMA obdržíte 1 návrh koupelny/WC. U každého návrhu je možná jedna změna. (Další změny budou účtovány dle platného ceníku.)
  • Výstupem bude 3D grafický návrh koupelny, WC a cenová nabídka.
  • V rámci této akce neposkytujeme před podpisem závazné objednávky kladečské plány, okótovaný půdorys, technickou zprávu ani jiné dokumenty. Kompletní dokumentaci obdržíte po závazném objednání zboží dle zpracovaného návrhu.
  • Grafické návrhy zpracováváme pouze na výrobky z nabídky společnosti Ptáček.

Grafické návrhy zpracováváme na všech našich koupelnových studiích po předem domluvené schůzce při osobním setkání. Naši proškolení specialisté vyladí finální design vaší koupelny, který vychází z vámi zvoleného výběru sortimentu s pomocí grafického programu ViSoft. Máme bohaté zkušenosti a vy své představy, které dokážeme zhmotnit. Proto můžete vidět podobu vaší nové koupelny ještě před samotnou realizací. Program ViSoft umožní dokonalou 3D vizualizaci daného prostoru, tzv. grafický 3D návrh.

Jak postupovat – krok za krokem.

Podklady, které budou potřeba:

  • rozměry prostoru, ideálně v elektronické podobě nebo scan půdorysu (náčrtku) koupelny
  • vaše jméno, příjmení a adresu, telefon, e-mail
  • případně odkazy na obklady, dlažbu a vybavení koupelny, které jste si vybrali na našem webu nebo v katalogu

Tím však náš servis nekončí. Po koupi vám zboží na potřebnou dobu uskladníme a následně prostřednictvím vlastní dopravy zavezeme. V případě zájmu vám pomůžeme také s výběrem ověřené realizační firmy.

Podívejte se na naše kolekce a sjednejte si schůzku v některém z našich koupelnových studií. Těším se na vaši návštěvu.

Tyto nákupní podmínky jsou platné pouze při platbě v hotovosti, kartou, nebo bankovním převodem před dodávkou. Akce se nevztahuje na developerské projekty.