Swipe to the left

Zimní slevová akce je tady!

I krásná koupelna může být levná. Získejte až 30% slevu na vybavení a grafický návrh koupelny zdarma.

Zimní slevová akce je tady!

První mrazy jsme dávno pocítili a zima už ukázala svou sílu. U Ptáčka máme aktuálně i -30. Ale nebojte, mrazit vás bude leda z vysokých slev. Až o 30 % jsme totiž zlevnili do 29. 2. 2024 koupelnové vybavení díky právě probíhající zimní slevové akci. Tím ale rozhodně nekončíme, protože teď můžete navíc získat grafický návrh koupelny zdarma.

Až 30% slevy v koupelnovém studiu
Pokud aktuálně řešíte rekonstrukci koupelny, teprve ji plánujete, nebo zkrátka potřebujete nové vybavení, sjednejte si nezávaznou návštěvu v našem koupelnovém studiu. Ceny jsme zmrazili, a kromě široké nabídky obkladů, dlažeb, koupelnového vybavení, sanitární keramiky, sprchových koutů, van nebo baterií, můžete získat spoustu cenných rad i 3D vizualizaci zdarma. Ta vás takřka pozve do prostoru vysněné koupelny, kterou si tak budete moci dokonale představit.

Inspirace pro koupelnu v zimní akci
Nápady pro vaši koupelnu lze načerpat díky kolekcím koupelen, které jsme pro vás pečlivě připravili společně s našimi designéry. Již nyní si navíc můžete vybírat z mnoha produktů, jejichž přehled naleznete v obsáhlém katalogu. Ať už preferujete jakýkoli styl nebo značku, jistě naleznete to pravé právě pro vás a zimní nadílka slev vám přijde vhod.

Sjednejte si nezávazně bezplatnou schůzku v některém z našich koupelnových studií, které naleznete po celé republice, a nechte se hýčkat našimi odborníky. V domluveném termínu bude čas koupelnového specialisty vyhrazen jen vám, díky čemuž vám poradí s výběrem, případně upozorní na úskalí jednotlivých řešení tak, aby vybrané prvky byly funkční vizuálně i prakticky. Finální rozhodnutí pak usnadní vytvoření grafického návrhu zdarma.

* Sleva až 30 % se vztahuje pouze na vybrané zboží a je počítána z katalogových cen výrobců. Využití slev je možné pouze v případě platby v hotovosti, kartou nebo převodem před dodávkou produktů. Slevy se nevztahují na developerské projekty. Více informací vám poskytne náš odborný personál v koupelnových studiích.