Swipe to the left

Zimní slevová lavina až -30 %

Venku klesají teploty, v našich koupelnových studiích ceny.

Zimní slevová lavina až -30 %

Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu nové koupelny? Měli byste zpozornět. V období od 20. 12. 2020 do 31. 01. 2021 u nás můžete využít až 30% slevy na koupelnový sortiment. V našem katalogu produktů můžete vybírat z více než 35.000 položek a naleznete v něm nejen obklady a dlažby, sanitární keramiku a nábytek, baterie a sprchové programy, vany a sprchové kouty, ale také doplňkový sortiment.

Cesta k nové koupelně může být komplikovaná. Abychom vám usnadnili výběr, připravili jsme pro vás společně s našimi designery pečlivě sestavené kolekce koupelen, které naleznete také v našem katalogu koupelen.

Ať už máte nebo nemáte jasnou představu, navštivte jedno z našich 59 koupelnových studií, kde vám naši specialisté poradí s výběrem, upozorní na úskalí jednotlivých řešení, a finální rozhodnutí usnadní vytvořením 3D grafického návrhu ve vysoké kvalitě.

Tím však náš servis nekončí. Po koupi vám zboží na potřebnou dobu uskladníme a následně prostřednictvím vlastní dopravy zavezeme. V případě zájmu vám pomůžeme také s výběrem ověřené realizační firmy.

Podívejte se na naše kolekce a sjednejte si schůzku v některém z našich koupelnových studií. Těším se na vaši návštěvu.

Zvýhodněné nákupní podmínky jsou platné pouze při platbě v hotovosti, kartou, nebo bankovním převodem, před dodávkou. Akce se nevztahuje na developerské projekty.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
cz-obchodni-podminky-zima-20-21.pdf PDF 599.17 KB