Swipe to the left

Vanu s dvířky uvítají nejen invalidé

Bezbariérové vany pomohou řešit imobilitu a hodí se do malých koupelen.

Vanu s dvířky uvítají nejen invalidé

O teplou lázeň nepřijdete

V době, kdy se snižuje nám či našim blízkým hybnost, kdy jsme omezeni v pohybu, postihne nás úplná či částečná invalidita, jsme imobilní. Každý schůdek nebo terénní nerovnost se stává hůře překonatelná. Dvojnásob to platí při vstupu do vany. Tu může nahradit sprchový kout, ale proč si nedopřát pohodu a relaxaci v teplé lázni. Řešením jsou vany s dvířky.

Vana je dobrým řešením i do malých koupelen, kde je požadavek na vanu i sprchový kout a schází místo. Vana je z pohledu ergonomie velmi dobře řešena. V prostoru vanové zástěny je rovná, tudíž nabízí komfort pro sprchování. Na druhé straně je doplněna o podhlavník, který koupání dělá ještě pohodlnějším.

Sprcha přišla o unikum

Čas koupele by měl být relaxační, příjemný zážitek, ale pro některé z nich může být obtížné a stresující. Bez pomoci druhých to může být nemožné. Specializovaný sortiment lehkých přístupových van s nízkým prahem je navržen tak, aby uživatele zbavil obav z koupání. Vyrobeny jsou podle nejvyššího standardu, můžete relaxovat s vědomím, že vany byly navrženy s ohledem na pohodlí a maximální bezpečnost. Dvířka jsou osazena bezpečností pojistkou, která zabraňuje samovolnému otevření. Sklo je tvrzené a odolá tlaku velkého objemu vody. Vany lze instalovat ke stěně, stejně tak jako do niky.

Koupejte se snadno

Bezbariérová obdélníková vana s dvířky Style, je určena do každé koupelny v bytě či v rodinném domě. Díky rozměru 1700 x 750 nebo 1800 x 850 mm a hloubce v rozmezí 535-575 mm se vejde i do leckterého bytového jádra. K dispozici je pravé i levé provedení. Široké využití určitě nalezne i v domech pro seniory a sociálních zařízeních. Prostě všude tam, kde vzniká potřeba pohodlné koupele osob s omezeným pohybem, které mají problém s vstupováním či vystupováním z běžné vany.

Solarna

Také tvarovaná asymetrická vana s dvířky Solarna má moderní design, který se vyznačuje dveřmi a sklopným sedadlem po celé šířce vany. K dispozici je pouze jedna velikost, a to 1700 x 850 x 535 mm, v levém, a nebo pravém provedení. Uživatelé ocení nízkoprahové dveře z tvrzeného skla o tloušťce 10 mm ošetřené transparentní ochrannou vrstvou proti usazování vodního kamene. Systém ručního zamykání má velmi jednoduché zavírání. Kovové komponenty, jako je rukojeť, zámek a závěsy, jsou vyrobeny z leštěné nerezové slitiny. Vana je dodávána se sprchovou zástěnou, odtokovou soupravou s táhlem, předním a zadním koncovým panelem.

Profesionální služby

Jak sladit design a účelnost? Tuto otázku již nechte na nás. Domluvte si na nejbližším koupelnovém studiu Ptáček nezávaznou konzultaci a my s Vámi vše potřebné probereme. Využijte našich služeb, pomůžeme i Vám s rekonstrukcí i výstavbou koupelny, najdeme řešení nejenom pro mladé rodiny i stárnoucí populaci.
  • Trojan style 1
  • Trojan style 2
  • Trojan style 3
  • Trojan style 4
  • Trojan style 5