Swipe to the left

Sprchovací WC Geberit AquaClean s dárkem

Ke sprchovacímu WC získáte zdarma jako dárek sedátko Geberit AquaClean Tuma anebo Geberit AquaClean 4000.

Sprchovací WC Geberit AquaClean s dárkem

Ojedinělá akce vznikla ve spolupráci se společností Geberit a Koupelnovými studii Ptáček. Ke každému kompletnímu sprchovacímu WC Geberit AquaClean s názvem Mera, Sela anebo Tuma Comfort, složeného z keramické WC mísy a sprchovacího zařízení, získáte nyní navíc druhý produkt. Jde o sprchovací WC sedátko Geberit AquaClean Tuma anebo Geberit AquaClean 4000. Samozřejmě úplně zdarma. Nejdůležitějším krokem pro získání hodnotného dárku je vyplnění registračního formuláře na webu www.geberit-aquaclean.cz/mimoradna-akce. Pak už se můžete těšit na vaše „druhé do rodiny“ – sprchovací WC sedátko od společnosti Geberit. Doporučujeme si přečíst úplná pravidla veřejné spotřebitelské akce. Registrujte se nejpozději do 31.03.2021 kdy akce končí.

Geberit AquaClean má mnoho výhod. Blíže jednu z toalet představujeme zde. Za účelem prevence tvorby vodního kamene navíc značka Geberit vyvinula automatický odvápňovací program, zaručující dlouhodobě vysoký výkon sprchovacího WC, který bez ohledu na tvrdost vody zasahuje a oplachuje veškeré součásti, které přicházejí do styku s vodou. Tento koncept výrobku zaručuje, že otázky hygieny a čistoty ztrácejí na aktuálnosti, protože se stávají samozřejmostí. Přesto je nutné u toalet Geberit AquaClean Mera, Tuma a Sela minimálně jedenkrát za rok použít speciální odvápňovací prostředek. K tomu je určen i speciálně vyvinutý odvápňovací program, který odstraňuje usazeniny z veškerých částí, kterými protéká voda. Odvápňování je přitom stejně snadné jako u kávovaru. Na dálkovém ovládání a na ovládacím panelu se zobrazí, kdy je nutné odvápnění provést. Odvápňovací prostředek se dodává v balení 1ks, 4ks, 10ks, přičemž větší balení je cenově výhodnější.

Přijďte se podívat do některého z našich 59 Koupelnových studií Ptáček a přesvědčit se o kvalitách sprchovací toalety. Zároveň vám poradíme s jeho instalací a vším důležitým pro rekonstrukci a výstavbu nové koupelny. Připravíme grafický návrh, zajistíme dopravu nebo doporučíme realizační firmu. Vaší nové koupelně jste velmi blízko, stačí jen pět kroků.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Sprchovaci_WC PDF 12.18 MB