Swipe to the left

Sálavé stropní panely KSP to go

Revoluce ve vytápění domácích garáží a dílen! Zajímavá alternativa ke klasickým radiátorům přichází v podobě sálavých stropních panelů KSP to go od firmy KOTRBATÝ.

Sálavé stropní panely KSP to go

Nejen koupelny pod značkou Ptáček

Sálavé stropní panely KSP to go od českého výrobce firmy KOTRBATÝ jsou další sortimentní novinkou dostupnou exkluzivně v naší prodejní síti PTÁČEK-velkoobchod, a.s.. Panely vynikají jednoduchou montáží, vysokým účinkem a jsou téměř bezúdržbové.

I vytápění tvoří domov

Ačkoliv vytápění řešíme na našich koupelnových studiích spíše okrajově a to ve vztahu k samotné koupelně, záchodu či designovému interiéru, jsme připraveni vám pomoci vyřešit celkovou potřebu návrhu vytápění pro vaši domácnost. S nabídkou a veškerým servisem okolo dodávky vám ochotně pomohou naši pracovníci, kteří vás předají do péče regionálního odborníka.

Chytré řešení pro vaši nemovitost

Snad každý stavebník, který má součástí své nemovitosti garáž nebo dílnu, musí řešit otázku vytápění či temperace těchto prostor. Podlahové topení není nejvhodnější z hlediska užitné zátěže podlahy ani případného vlivu na korozi podvozku automobilů. Klasický radiátor či podlahový konvektor vyžaduje určitý prostor pro instalaci a zabírá tolik cenné místo, kterého jak víme není nikdy dostatek. Sálavé stropní panely přináší proto jedinečnou alternativu jak tyto prostory vytápět pomocí centrálního zdroje a rozvodů tepla dané nemovitosti bez nutnosti instalací pomocných zdrojů tepla jako např. přímotopy či horkovzdušné jednotky.


Kvalitní výrobek s dlouhou životností

Pro maximální uživatelský komfort a dlouhou životnost jsou panely vyráběny z hliníkového plechu a jsou opatřeny ochranným nástřikem bílé barvy (RAL 9016). I díky tomu si můžeme dovolit dát na výrobek prodlouženou záruku 10 let! Součástí balení sálavých stropních panelů KSP to go je kompletní instalační balíček. Panely jsou dodávány v dvou délkových variantách pro domácí použití, a to 2000 nebo 3000 mm a třech šířkách v rozměru 600, 900 a 1200 mm. Panely se kotví ke stropní konstrukci.

Exkluzivně v naší síti

Sálavé stropní panely KSP to go sou k dostání exkluzivně v prodejní síti velkoobchodu Ptáček. Více informací o dalších produktech a našich službách získáte na kterémkoliv z našich koupelnových studií Ptáček. S konkrétním návrhem vám rovněž pomohou naši specialisté oddělení technické podpory prodeje.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Leták - Sálavé stropní panely KSP to go PDF 2.51 MB