Swipe to the left

Podzimní slevy na koupelnových studiích Ptáček!

Stavební sezóna vrcholí a my pro vás máme příjemný bonus ve formě slevy až 30 % pro vaši rekonstrukci či výstavbu!

Podzimní slevy na koupelnových studiích Ptáček!

Na našich studiích se snažíme, aby naši zákazníci byli co nejvíce spokojeni. Pečlivě pro vás vybíráme a neustále aktualizujeme sortiment do ucelených kolekcí koupelen a našich katalogů koupelen a dlažeb, ale především pro vás také zdokonalujeme služby, které nabízíme. Jsme vám stále blíž a blíž, v současné době provozujeme síť více než šesti desítek koupelnových studií v Čechách a na Slovensku. Na vámi objednané zboží nabízíme dopravu zdarma*, nemusíte tak myslet na to, jakým způsobem si zboží odvezete a zda se vám vejde do vašeho vozu. Navrhneme vám vaši koupelnu snů do každého detailu. Ukážeme vám, jak bude vaše nová koupelna vypadat, pomocí speciálního moderního softwaru Visoft. Tento program umožňuje dokonalou 3D vizualizaci daného prostoru, kterou si nově můžete prohlédnout i jako 3D panoramatický pohled ve 360°. Novinkou je možnost vizualizace budoucí koupelny pomocí rozšířené virtuální reality a její prohlídka za pomocí 3D brýlí na vybraných studiích. Pokud budete potřebovat, poradíme vám vhodnou firmu, která zajistí samotnou realizaci vaší nové koupelny.

Připravili jsme pro vás zajímavé slevy až 30 % na vybraný sortiment sanitární keramiky, nábytku, doplňků, obkladů a dlažeb! Akce probíhá od 3.9.2018 na všech našich studiích. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým a pořiďte si novou koupelnu. Akční nabídka je časově omezena, končíme již 31.12.2018, tak neváhejte a pospěšte si na naše studia!

Pro více informací navštivte nejbližší koupelnové studio ve vašem okolí a nebo si rovnou sjednejte schůzku s naším specialistou.

*Rozvoz je zdarma, pokud je hodnota zboží vyšší než 5.000 Kč vč. DPH po slevě.
Cena a sleva je platná pouze při platbě v hotovosti, kartou nebo převodem před dodávkou.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Obchodní podmínky PDF 297.42 KB