Swipe to the left

Podzim obdaruje přírodu barvami a koupelny výraznými slevami

Nenechte si utéct aktuální slevu až 30 % na vybavení nové či rekonstruované koupelny.

Podzim obdaruje přírodu barvami a koupelny výraznými slevami

Čas prázdnin a dovolených je za námi a postupně se o slovo začíná hlásit podzim. Ještě než překryje přírodu širokou paletou barev, přebarvíme i my ceny v našich koupelnových studiích. Přinášíme slevy, které lahodí oku každého.

Vybrané produkty jsme zlevnili až o 30 %, což už je vyloženě „pastva“ nejen pro oči, ale hlavně pro vaši peněženku. Kromě toho od nás získáte v září grafický návrh ZDARMA. Navštivte co nejdříve Koupelny Ptáček!

Tisíce produktů pro vaši koupelnu za ty nejlepší ceny
Ať už plánujete kompletní zařízení celé koupelny, její části nebo jen chcete například zakoupit nový koupelnový nábytek či jakékoli doplňky, máme pro vás skvělé řešení. Získejte inspiraci v našem novém koupelnovém katalogu, kde můžete objevit nespočet designových možností, trendů a inspirací. Na našich webových stránkách lze vybírat z více než 35 000 položek, a to jak v sortimentu obkladů a dlažeb, tak i v řadách sanitární keramiky, nábytku, baterií, van, sprchových koutů apod. V nabídce naleznete samozřejmě i doplňkový sortiment.

Koupelny odborně a se slevou
Navštivte nejbližší koupelnové studio a zjistěte, na jaké produkty můžete podzimní akci využít. Dostane se vám zde navíc profesionální péče a špičkového poradenství, ať už v oblasti samotných produktů nebo rovnou s plánováním zařizování celé koupelny. Pokud vás čeká např. rekonstrukce, rádi vám poskytneme i pomoc s výběrem realizační firmy. S možností dopravy zdarma, zajištěním technické dokumentace a odbornými znalostmi jsme připraveni vyjít vstříc vašim snům.

Sjednejte si zdarma nezávaznou schůzku v některém z našich koupelnových studií, které naleznete napříč celou republikou. Díky skvělým slevám je právě nyní ten nejlepší čas.

* Sleva až 30 % se vztahuje pouze na vybrané zboží a je počítána z katalogových cen výrobců. Využití slev je možné pouze v případě platby v hotovosti, kartou nebo převodem před dodávkou produktů. Slevy se nevztahují na developerské projekty. Více informací vám poskytne náš odborný personál v koupelnových studiích.