Swipe to the left

Otevřeli jsme nové koupelnové studio Ptáček v Jičíně

V Šturmově ulici na vás čeká 400 m2 koupelnové inspirace

Otevřeli jsme nové koupelnové studio Ptáček v Jičíně

Město, které proslavily pohádky o loupežníkovi z lesa Řáholce, jsme si vybrali pro vznik našeho nového koupelnového studia. Na 405 m2 výstavní plochy si návštěvníci mohou prohlédnout 35 kójí, které reflektují jak módní trendy tak klasické koupelnové sestavy, které se hodí pro každý interiér. Ve Šturmově ulici v Jičíně vám naši specialisté rádi poradí s vybavením nové koupelny i řešením jakékoli rekonstrukce.

Moderní a trendové kolekce koupelen je expozice doplněna nabídkou nejžádanějších obkladů a dlažby. Kromě prodejních prostor s přehlednou nabídkou nejoblíbenějších a ekonomicky dostupných produktů, v Jičíně najdete výprodejové zázemí a recepci pro zákazníky. Při návštěvě nového koupelnového studia získáte samozřejmě mnoho inspirace, ale podle vašeho zájmu i návrh koupelny. Součástí koupelnového studia je i studio krbů a kamen s přehledem nejzajímavějších produktů pro vytápění.

V případě, že je pro vás nové koupelnové studio v Jičíně daleko, rádi vás přivítáme a obsloužíme i na kterémkoli koupelnovém studiu v rámci naší prodejní sítě Koupelny Ptáček.