Swipe to the left

Letní slevy v síti Koupelny Ptáček

Koupelnové vybavení nyní s výraznými slevami -30 % i více.

Letní slevy v síti Koupelny Ptáček

Letní slevy pro vaši koupelnu

Léto vnímáme jako dobu koupání a pobytu v přírodě. Ale ne vždy je krásné počasí. Proto velmi rádi využijeme svojí vlastní koupelnu. Také koupelna musí být místem maximální relaxace, pohody a odpočinku, nejen místem pouhé očisty. Možná nastal čas, abyste si užili léto v nové koupelně.

Je zde skvělá nabídka

Nyní si můžete pořídit koupelnové vybavení s výraznými slevami až -30 %! Na vybrané produkty jsme pro Vás připravili slevy ještě atraktivnější! Vybírejte v našem online katalogu produktů nebo se zastavte na některém z koupelnových studií Ptáček a nechte si připravit nejlepší nabídku od našich specialistů, včetně grafického návrhu. Navrhneme vám koupelnu dle vašeho přání propracovanou do každého detailu.

I návrh má podobu reálné koupelny

Díky novým moderním technologiím vám ukážeme, jak bude vypadat, pomocí speciálního softwaru ViSoft, který umožňuje dokonalou 3D vizualizaci daného prostoru. Na vybraných koupelnových studiích na vás čekají ještě dokonalejší zážitky. Pomocí rozšířené virtuální reality si můžete vše prohlédnout pomocí 3D panoramatického pohledu v 3D brýlích. Z finálně odsouhlasené vizualizace Vám nabídneme možnost zpracování 3D vizualizací ve fotokvalitě – fototuning, která vykreslí vaší koupelnu v reálných barvách.

Nyní je ten správný čas udělat první krok k vaší nové koupelně. Neodkládejte proto návštěvu nejbližšího koupelnového studia Ptáček ve vašem okolí a nebo si rovnou sjednejte schůzku s naším specialistou.

Cena je platná pouze při platbě v hotovosti, kartou nebo převodem před dodávkou. Akce se nevztahuje na developerské projekty.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
cz-obchodni-podminky-leto-2020-06.pdf PDF 421.58 KB