Swipe to the left

Koupelna, která voní novotou a jarem

  • Uvažujete o nové koupelně? Vydláždíme vám k ní cestu příznivými cenami. Vůni jara si už můžete užít v nové koupelně!
Koupelna, která voní novotou a jarem

Jaro je tady a je na čase začít budovat. Chceme vám pomoci, proto si můžete od března pořídit na našich studiích koupelnové vybavení s výraznými slevami. Nebojte se, říci si o lepší ceny.

Kromě lepších cen vám rádi zpracujeme grafický návrh, který bude do 31.3. ZDARMA.

Pokud plánujete výměnu koupelnového nábytku, zakoupení doplňků, nebo dokonce budování nového sprchového koutu či další změny, přicházíme s odbornou pomocí. Na začátku vám může být inspirací koupelnový katalog, kde získáte přehled o designových možnostech, cenových úrovních a technickém řešení jednotlivých prvků pro vybavení nové koupelny. V našem katalogu můžete vybírat z více než 35.000 položek a naleznete v něm nejen obklady a dlažby, sanitární keramiku a nábytek, baterie a sprchový program, vany a sprchové kouty , ale také doplňkový sortiment a mnoho dalšího.

Pokud si řeknete o lepší cenu, v rámci naší „Jarní akce“, bude výsledná cena platná pouze při platbě v hotovosti, kartou nebo převodem před dodávkou. Slevy se nevztahují na developerské projekty. Další podrobnosti vám poskytneme na našich koupelnových studiích . Stejně tak vám můžeme zboží dovézt, poradit s výběrem realizační firmy a poskytneme i další služby.