Swipe to the left

Katalog koupelen 2018

Aktualizované vydání katalogu koupelen

Katalog koupelen 2018

Katalog je rozdělen do několika přehledných sekcí. Tou první a nejdůležitější kolekce koupelen, které přináší inspiraci v podobě různých kombinací obkladů, dlažeb, sanity a koupelnového nábytku a vybavení uspořádaného v jednotlivých kolekcích seskupených do pěti kategorií.

Od základní řady Economy a Basic, přes Standard až po sortiment pro náročné zákazníky v kategoriích Top a Design. Pro speciální realizace máme připraveny koncepty pro hotely, veřejný prostor, wellness, školky nebo například invalidní program. Nejnáročnější klientelu osloví nový koncept Ptáček Premium, který přináší přehled a inspiraci ze segmentu exkluzivního sortimentu.

Jednotlivé kolekce koupelen jsou vždy pečlivě sestaveny, tak aby pokryly různé požadavky, styly, vhodně kombinovaly rozměry a předvedli náš bohatý sortiment v dostatečné šíři a zákazník mohl načerpat tolik potřebnou představu a inspiraci o své budoucí koupelně.

Následuje představení sortimentu vybraných značek v oblastech obklady a dlažby, sanitární keramika a nábytek, baterie a sprchový program, vany a sprchové kouty, armatury a příslušenství, vytápění a ohřev vody. S jednotlivými výrobci a dodavateli vybíráme cenově i designově zajímavé série i jednotlivé výrobky z jejich portfolia a přinášíme vám je v uceleném přehledu.

Závěr katalogu je již tradičně věnován přehledu ostatních oblastí působení naší společnosti, jako jsou Instalatércentra, velkoobchod, alternativní zdroje vytápění, rekuperace a klimatizace a nebo fotovoltaika.

Nový katalog koupelen si můžete:

Udělejte první krok k vaší vysněné koupelně a sjednejte si schůzku na jednom z našich koupelnových studií.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Katalog koupelen 2018 PDF 65.29 MB