Swipe to the left

Japonské TOTO

Japonsko vždy patřilo k zemím, které máme spojené s vysokým hygienickým standardem. Nejinak je tomu u společnosti TOTO, předního japonského výrobce sanitární keramiky a průkopníka v oblasti hygienických WC.

Japonské TOTO

Praha, 9. 12. 2014 – „TOTO jako jediný výrobce navíc nabízí standardně ve všech svých produktech patentovaný systém splachování i speciální technologickou úpravu keramiky, která zabraňuje usazování nečistot a bakterií,“ vysvětluje Václav Vančura, technický specialista Koupelny Ptáček.

Keramika TOTO stejnojmenného japonského výrobce vyvinula technologii, která pomáhá šetřit vodu a zajišťuje tzv. samočistící účinky toalety. Tato technologie využívá inteligentní povrchová řešení proti usazování nečistot a bakterií, výsledky nezávislých testů ukázaly, že WC podstatně redukují bakteriální zatížení po použití toalet. Kombinace TORNADO FLUSH, vysoce účinného splachování pomocí tří trysek s úsporou vody a vrstvy CeFiONtect, speciální hygienické glazury, která brání usazování nečistot, dělá z toalet TOTO špičku nejen japonského, ale celosvětového trhu.

Všechna TOTO WC jsou standardně vybavena technologií Tornado Flush. Jedná se o patentovaný systém se třemi tryskami. Voda pod tlakem proniká vířivým pohybem do každého záhybu mísy a proud tak čistí celý vnitřní prostor s dosud nevídanou důkladností. „Tento systém splachování je účinnější než běžné splachování, a to bez používání agresivních čisticích prostředků. Další výhodou je, že je úspornější a také tišší,“ uvádí Vančura, který upozorňuje, že pro běžné spláchnutí je zapotřebí pouze 3 litrů vody.

Design všech TOTO WC odpovídá vysokým požadavkům na hygienu a bezpečnost používání. WC mají proto oproti běžným toaletám inteligentně propracovaný tvar bez okrajů a skrytých záhybů, v případě potřeby je lze tedy čistit mnohem snadněji. „Tento fakt opět snižuje množství chemických čisticích prostředků. Bez nepřístupných míst je pak případné potřebné čištění velice jednoduché,“ vyjmenovává klady expert Koupelen Ptáček.

Speciálně vyvinutá glazura CeFiONtect je dalším prvkem, který přispívá k tomu nejvyššímu hygienickému standardu. „Tato technologie se vyznačuje extrémně hladkým a trvale lesklým povrchem, sama odpuzuje nečistoty a zabraňuje jejich usazování,“ uvádí Vančura. „Všechny tyto prvky tvoří dohromady skvělý celek, který je díky svým vlastnostem vhodný nejen do domácností, ale i do komerčních prostor, tak, jak se běžně v Japonsku využívá,“ uzavírá Vančura. Originální WC TOTO a další výrobky přední japonské značky sanity zakoupíte exkluzivně v síti studií Koupelny Ptáček.