Swipe to the left

GROHE Rainshower® SmartControl

Dopřejte si naplno požitek ze sprchování. Přinášíme vám novou dimenzi uživatelského komfortu do vaší koupelny.

GROHE Rainshower® SmartControl

Sprchování jako zábava
S Rainshower® SmartControl určitě! Inovativní technologie naplní váš požitek ze sprchování dokonalostí. Nejedná se o jeden výrobek, ale celou sérii jednotlivých precizně zpracovaných produktů, které společně tvoří dokonalé dílo - vaši novou sprchu. Je jedno jestli si chcete dopřát relaxační a uklidňující horkou sprchu s masážním proudem nebo trysky a teplotu nastavíte pro vlažné či studené povzbuzující osvěžení.

Tak trochu jiná sprcha

Chytřejší a zábavnější způsob sprchování přináší systém GROHE Rainshower® SmartControl především díky jeho základnímu prvku, kterým je ovládací panel se třemi intuitivními tlačítky s regulátorem intenzity proudu, ovladačem termostatu s integrovanou technologií GROHE TurboStat® a praktickou odkládací plochou. Nechte se hýčkat a dopřejte si bohémský pocit během vaší chvíle oddechu. Jednoduše stisknutím jednoho tlačítka zapnete hlavovou nebo ruční sprchu a o pootočením regulátoru nastavíte požadovanou intenzitu vodního proudu. Dalším stisknutím sprchu opět vypnete, ale nastavení intenzity a teploty zůstává uchováno pro vaše příští sprchování. Toto jednoduché a praktické ovládání oceníte nejen vy, ale především vaše děti.

Nabitá moderními technologiemi

GROHE TurboStat® - vždy správná teplota díky termočlánku se schopností vyrovnávat kolísání teploty a tlaku vody v řádu a reakcí na změny za pouhých 0,3 sekund.
GROHE StarLight® - vysoce kvalitní a rezistentní povrch, tvrdší a odolnější vůči škrábancům, zachovávající si svůj původní vzhled.
GROHE CoolTouch® - zaručí, že teplota povrchu baterie nepřekročí teplotu tekoucí vody. Chladicí kanálek vytváří bariéru mezi horkou vodou a povrchem baterie.
GROHE DreamSpray® - obohacuje kapky vody bublinkami vzduchu, proud sprchy se zdá být plnější a pro sprchování stačí méně vody, což je ekologické a ekonomické.
GROHE SilkMove® - kartuše se speciálními keramickými disky potaženými teflonem zaručují doživotní snadné a přesné ovládání baterie.

Tropický déšť ve vaší koupelně

Protáhlý oválný tvar hlavové sprchy GROHE Rainshower® 360 XXL vám přináší kombinaci různých trysek a proudů. Můžete se obklopit proudem kapek simulujících tropický déšť nebo zvolit uvolňující masáž přepnutím do režimu GROHE TrioMassage. Ten kombinuje režimy GROHE Bokoma Spray a GROHE Massage masírující hlavu a horní část těla v oblasti ramen. Vyzkoušejte společně sílu 198 sprchových trysek a proudů hlavové sprchy a 97 trysek ruční hlavice, kterými systém Rainshower® SmartControl disponuje.

Tento unikátní a cenami ověnčený (2016 Iconic Award, 2017 Green Good Design) sprchový systém do vaší koupelny můžete zakoupit v síti našich studií koupelen Ptáček. Přijďte se poradit a domluvte si schůzku s naším specialistou.

  • Koupelny Ptáček: GROHE Rainshower® SmartControl
  • Koupelny Ptáček: GROHE Rainshower® SmartControl
  • Koupelny Ptáček: GROHE Rainshower® SmartControl
  • Koupelny Ptáček: GROHE Rainshower® SmartControl
  • Koupelny Ptáček: GROHE Rainshower® SmartControl
  • Koupelny Ptáček: GROHE Rainshower® SmartControl

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Produktový leták - GROHE SPA PDF 797.95 KB