Swipe to the left

Novinky LE BON

Český výrobce koupelnového nábytku přichází hned se dvěma novinkami. NEXT nabízí desky pod umyvadla nově vyrábené z masivního dubu a VIPP je představitelem řemeslné dokonalosti.

Novinky LE BON

NEXT spojuje výrazné masivní prvky a moderní interiér. Jedná se o desky pod umyvadla, které se nově vyrábí z masivního dubu. Materiál je speciálně upraven stylem „Vintage“, díky čemuž krásně vynikne kresba dřeva. Délku desky si můžete zvolit v rozmezí od 60 do 180 cm, výšky 10 a hloubky 50 cm. Jednotlivé skříňky pod desku lze zkombinovat přesně podle vašich představ. Co ale z praktického hlediska oceníte nejvíce, jsou takzvané výsuvy PUSH, které umožňují otevřít skříňku kolenem bez dotyku rukou.

Druhá novinka pod názvem VIPP představuje perfektně zpracovaný nábytek. Hrany jednotlivých dílů tohoto nábytku jsou pod úhlem 45 stupňů tzn. že na sebe dokonale pasují. Vše, co v koupelně potřebujete, máte na dosah, jelikož nábytek v sobě ukrývá jednoduché úložné boxy, které jsou z voděodolného materiálu. Dále tento nábytek nabízí možnost osazení LED osvětlením v jeho přední části. Tato novinka je k dispozici v jakémkoliv odstínu laku a mnoha typech dýhy.