Swipe to the left

Buďte COOL s novým radiátorem LIPOVICA

Hliníkové koupelnové radiátory COOL od firmy LIPOVICA přináší

Buďte COOL s novým radiátorem LIPOVICA

Alternativa pro domy s podlahovým vytápěním

Jednou z výhod nového koupelnového hliníkového radiátoru LIPOVICA COOL je eliminování zanášení topného systému. To vzniká vyplavováním částeček rzi v systémech, kde rozvody topné vody obsahují prvky z různých kovů a kovových slitin, které postupně korodují. Výhodu hliníků ocení zejména uživatelé, kteří kombinují koupelnový radiátor a podlahovým vytápěním. U těchto instalací použitím hliníkového radiátoru COOL eliminujete jediný rizikový prvek systému, ve kterém může koroze vznikat - koupelnový radiátor či slangově "žebřík". Použitím hliníkového radiátoru, tak ochráníte celou topnou soustavu i zdroj tepla před postupným zanášením a nemusíte do systému instalovat drahé filtry.

Puristický design bez ztráty elegance

Koupelnové hliníkové radiátory LIPOVICA COOL mají tvar i vzhled klasického radiátoru. Plně funkční, bez zbytečných designových prvků a příkras. Žebříky LIPOVICA COOL jsou vyráběny v 20 rozměrových modelech v šířkách 400, 450, 500, 550 a 600 mm a výškách 858, 1152, 1488 a 1740 mm. Barevné řešení skýtá možnost nástřiku odolného povrchu (technologií anaforetického a práškové lakování) v až 15 barvách s 24 typy povrchové úpravy! Díky široké paletě barevných (i rozměrových) variant tak bude hračka pro všechny tvořivé designéry či architekty zakomponovat COOL do svých studií a vašich bytových prostor. Dodávány jsou v provedení pro spodní nebo středové připojení.

Kvalita bez kompromisů od jedničky na trhu

Designové radiátory LIPOVICA COOL jsou k dostání v prodejní síti koupelnových studií Ptáček, sjednejte si nezávaznou schůzku na našem studiu a přijďte se poradit nad návrhem vaší koupelny a interiéru s naším specialistou. Zpracujeme vám profesionální návrh vaší nové koupelny. Více informací o dalších produktech a našich službách získáte na kterémkoliv z našich koupelnových studií Ptáček. Děláme koupelny, ve kterých se žije.