Swipe to the left

Akční nabídka v síti koupelny Ptáček

Přivítejte novou stavební sezonu i roční období spolu s námi.

Akční nabídka v síti koupelny Ptáček

Akce prodloužena pouze do 15. 6. 2020.

Užijte si jaro v nové koupelně! Nyní si můžete pořídit koupelnové vybavení s výraznými slevami až -30 %! Na vybrané produkty jsme pro Vás připravili slevy ještě atraktivnější! Vybírejte v našem online katalogu produktů nebo se zastavte na některém z koupelnových studií Ptáček a nechte si připravit nejlepší nabídku od našich specialistů.

Navrhneme Vám koupelnu dle vašeho přání propracovanou do každého detailu. Ukážeme Vám, jak bude vypadat, pomocí speciálního softwaru ViSoft, který umožňuje dokonalou 3D vizualizaci daného prostoru. Pomocí rozšířené virtuální reality si můžete vše prohlédnout pomocí 3D panoramatického pohledu v 3D brýlích. Z finálně odsouhlasené vizualizace Vám nabídneme možnost zpracování 3D vizualizací ve fotokvalitě – fototuning, která vykreslí vaší koupelnu v reálných barvách.

Pro více informací navštivte nejbližší koupelnové studio ve vašem okolí a nebo si rovnou sjednejte schůzku s naším specialistou.

Cena je platná pouze při platbě v hotovosti, kartou nebo převodem před dodávkou. Akce se nevztahuje na developerské projekty. Přesné podmínky akce naleznete v příloze níže.
*Rozvoz je zdarma, pokud je hodnota zboží vyšší než 5.000 Kč vč. DPH po slevě.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
cz-obchodni-podminky-jaro-2020-06_1.pdf PDF 435.39 KB