Swipe to the left

Akce na sprchové kouty SanSwiss

Sprchové kouty s exkluzivní vaničkou z litého mramoru za skvělou cenu! To vše až do 30.4.2019.

Akce na sprchové kouty SanSwiss

Exkluzivní nabídka

Kvalitní sprchové kouty SanSwiss s 5 nebo 6 mm bezpečnostním sklem a antiplakovou úpravou skla AQUAPERLE můžete nyní zakoupit v rámci akční nabídky v setech s exkluzivní sprchovou vaničkou MARBLEMATE z litého mramoru s povrchovou úpravou GELCOAT za zvýhodněnou cenu. Akce platí od 1.2. do 30.4.2019 v naší prodejní síti!

Bohatá nabídka

Cenové zvýhodnění je platné pro vybrané rámové řešení sprchových koutů TOP-LINE TOPS a TOPF se standardní výškou 1900 mm ve variantách jednodílných posuvných dveří s boční stěnou, jedno a dvou- křídlých dveří s boční stěnou, čtvercový sprchový kout s rohovým vstupem s dvoudílnými posuvnými dveřmi a nebo čtvrkruhový sprchový kout s dvoudílnými posuvnými dveřmi. Kompletní informace naleznete v přiloženém letáku.

Prodejem to nekončí

Pokud potřebujete s vaší realizací poradit, neváhejte nás kontaktovat. Naši specialisté Vám rádi a ochotně pomohou. Všechny naše produkty si můžete objednat na kterémkoliv z našich koupelnových studií Ptáček. Na každém studiu vám rovněž proškolení specialisté poskytnou potřebné informace k nabízenému sortimentu a doporučit nejvhodnější řešení pro Vaše potřeby. Pokud máte zájem o realizaci, pomůžeme Vám a doporučíme vhodnou montážní firmu.

  • Akce na sprchové kouty SanSwiss
  • Akce na sprchové kouty SanSwiss
  • Akce na sprchové kouty SanSwiss
  • Akce na sprchové kouty SanSwiss
  • Akce na sprchové kouty SanSwiss

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Akční leták - sety SanSwiss PDF 1.11 MB